امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۸/ ۱۳۹۴
معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان:

سرهنگ خیری: ایران در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان کوتاه نمی‌آید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ،معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان در جمع مردم این شهرستان، اظهار کرد: مرگ بر آمریکا و استکبار بخشی از کلام ملت ایران اسلامی است.

سرهنگ پاسدار عیسی خیری  با بیان اینکه آمریکایی‌ها به ملت ایران توصیه می‌کنند که شعار مرگ بر آمریکا سر ندهند، افزود: امروز استکبار جهانی با جریان فکری غربی منطقه خاورمیانه را به آشوب کشانده است.

وی با اشاره به اینکه منظور از سر دادن شعار مرگ بر آمریکا مبارزه با ظلم و فساد در دنیاست، افزود: یکی از راه های مقابله با خوی وحشی گری و سیاست های خصمانه آمریکا که طی همه دوره ها علیه ملت ایران بکار بسته همین شعار انقلابی ما است که امروز در جای جای این سرزمین سر داده شد.

این مسئول اضافه کرد: در فاجعه حجاج منا کسی عکس‌العمل سیاسی انجام نداد و بی‌حسی دینی و سیاسی تمام جهان اسلام را فرا گرفته و مقام معظم رهبری با صراحت و اقتدار و لفظ هشدار گونه خود شرایط را تغییر دادند. 

وی آرمان‌های ملت ایران را مهم‌ترین عامل در مقابل نفوذ استکبار جهانی دانست و یادآور شد: آرمان‌های ملت ایران، قدرت، غیرت و پیشرفت تولید را به همراه دارد و شکاف نسبی را از بین می‌برد.

خیری خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواهد در خاورمیانه ارزش‌های منطقه را از بین ببرد تا رژیم فاسد صهیونیسم در امان باشد و هدف آمریکا در عراق، سوریه و یمن، تجزیه کردن کشورهای اسلامی است. 

سرهنگ خیری  در ادامه با اشاره به اقدامات نظامی و سیاسی آمریکا در سطح خاورمیانه نیز بیان کرد: استکبار جهانی با به آتش کشیدن خاورمیانه قصد نا امن کردن منطقه برای تصاحب ثروت کشورها و ایجاد امنیت برای رژیم جعلی صهیونیسم بین الملل را دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir