امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر :

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: ۱۳ آبان تجلی اراده استکبارستیزی ملت ایران است.

حجت الاسلام بخشش روز سه شنبه در گفتگو  با خبرنگار رضوان خبر  افزود: ۱۳ آبان یک رویداد تاریخی صرف نیست بلکه نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران است که مسیر آینده را به درستی ترسیم کرد.
وی ادامه داد: بدون شک می توان گفت این روز تاریخی رخدادی است که هر اتفاق آن نشانی از پایداری، فداکاری و جهاد علیه طاغوتیان زمان است.
وی انقلاب اسلامی ایران را تجلی تمام نمای اراده ملتی استوار در راه استکبار ستیزی و آزادیخواهی دانست و گفت: همین نیت های پاک و بی آلایش نفوذ معنوی ایران اسلامی در قلب امت های بیدار شده جهان اسلام را پدید آورده است. 
نماینده ولی فقیه سپاه رضوانشهر اظهار کرد: آمریکا و دیگر ایادی استکبار باید بدانند ملت بزرگ ایران هیچ گاه به بهانه توافق هسته ای شعار ‘مرگ بر آمریکا’ را فراموش نخواند کرد و از روحیه استکبار ستیزی گامی عقب نخواهد گذاشت و همچنان توفنده به عنوان الگوی ملل آزاده جهان راه سربلندی را طی خواهد کرد. 
حجت الاسلام بخشش اضافه کرد: حاکمیت ۳۷ ساله جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب شرایطی را به وجود آورده است که شاهد بیداری روز افزون امت اسلامی در منطقه و به خطر افتادن منافع نامشروع استکبار جهانی و فرزند شوم آن اسرائیل هستیم.
نماینده ولی فقیه در سپاه رضوانشهر بیان کرد: استکبار جهانی غافل از این است که توطئه های آنها یکی پس از دیگری با رهبری داهیانه رهبر فرزانه انقلاب خنثی می شود و دستاوردی جز افزایش نفرت و انزجار ملت مسلمان ایران از آمریکا و هم پیمانانش و استحکام روز افزون شعار ‘مرگ بر آمریکا’ نداشته است.
حجت الاسلام بخشش اضافه کرد: در راهپیمایی ۱۳ آبان یک بار دیگر دست در دست هم با گامهایی استوار آرمانهای امام و شهدا را فریاد خواهیم زد و اعلام خواهیم کرد که تا آمریکای خونخوار از سیاست های استکباری و استعماری خود دست نکشد، ملت ایران پای شعار مرگ بر آمریکا خواهد ایستاد.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir