امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۸/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : تعاونی دهیاران و دهیاران و شوراهای اسلامی در سطح روستاها نیز باید ضمن بسیج تمامی امکانات برای خدمات رسانی به مردم با هماهنگی بخشداران استفاده نمایند.

به گزارش رضوان خبر  جلسه ستاد بحران شهرستان به ریاست فرماندار و اعضای ستاد  در راستای بارندگی و سیل اخیر و بارندگی های پیش رو در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

 حمیدرضا امام پناهی در جمع اعضای ستاد بحران شهرستان ضمن ابلاغ شرح وظایف دستگاهها، از مدیران دستگاه های خدمات رسان و غیره اعم از شهرداران، هلال احمر، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، فرماندهی انتظامی و پلیس راه، بسیج، جهاد کشاورزی، آب شهری و روستایی، ادارات برق، گاز، صنعت، معدن و تجارت، مخابرات، نفت، ورزش و جوانان و غیره خواست با این ستاد در صورت بروز هرگونه بحران آمادگی لازم برای مواجعه با هر گونه تحدید احتمالی را داشته باشند.

وی با اشاره به تجربه مدیران و اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان در سال های گذشته در این مناطق بیان کرد: تعاونی دهیاران و دهیاران و شوراهای اسلامی در سطح روستاها نیز باید ضمن بسیج تمامی امکانات برای خدمات رسانی به مردم با هماهنگی بخشداران استفاده نمایند.

امام پناهی گفت: مراکز اورژانسی و بهداشتی هم با بسیج تمامی امکانات موجود و آمبولانس برای پاسخگویی به نیازهای مردمی در این فصل سرد و سرما باید آماده باشند.

فرماندار رضوانشهر  در ادامه گفت : با توجه به شروع فصل سرما مانوری به منظور راست آزمایی و اطمینان از صحت و عملکرد واحد های دوگانه سوز  با حضور اعضای کارگروه آردو نان اجراء شد که رضایت بخش بود و خواستار نظارت کامل کارگروه ها در این راستا شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir