امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۸/ ۱۳۹۴

امام جمعه رضوانشهر :پیام شهدا ثابت قدم بودن در مسیر ولایت و حفظ ارزش های حاکم در جامعه می باشد و همچنین مهمترین وظیفه دانش آموزان را حرکت در مسیر شهدا و جهاد علمی دانستند.

به گزارش رضوان خبر ، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، یادواره پنج شهید والامقام دانش آموزی شهرستان با حضور حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر,امام جمعه شهرستان رضوانشهر، فرمانده سپاه ناحیه، مدیران و نهادهای انقلابی و جمعی از خانواده های معظم شهداء, دانش آموزان در دبیرستان راست روش رضوانشهر برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبی امام جمعه شهرستان رضوانشهر در این مراسم به بیان خاطراتی پیرامون شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته و افزودند: پیام شهدا ثابت قدم بودن در مسیر ولایت و حفظ ارزش های حاکم در جامعه می باشد و همچنین مهمترین وظیفه دانش آموزان را حرکت در مسیر شهدا و جهاد علمی دانستند.

شایان ذکر است شهرستان رضوانشهر برای دفاع و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی ۱۳۶شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

آمار شهدای دانش آموزی کشور ۳۶ هزار شهید است که شهرستان رضوانشهر نیز جهت تحقق شعار بسیج دانش آموزی(ایمان ,قلم و شجاعت) تعداد ۵ شهید دانش آموز بنام های شهیدان سید ناصرمحسن پور، سید منصور منصوری، داودوثوقی، عباس وزیری و محمود راست روش تقدیم این راه نمود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir