امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
در آستانه دهمین دوره انتخابات؛

چندی پیش خبری با عنوان “کاندیداهای مورد حمایت جبهه پایداری در گیلان” در خروجی برخی سایت های خبری استان قرار گرفت.

به گزارش رضوان خبر به نقل از  بهجت نیوز ؛ هرچه به روزهای انتخابات نزدیک تر میشویم تب و تاب بیشتری در فضای جامعه و علی الخصوص در میان فعالان رسانه ای ایجاد میشود.

این تب و تاب ناشی از هیجانات انتخاب کاندیدای مورد نظر هر فرد یا جریان توسط مردم باعث آن میشود که در هر دوره شاهد انواع رفتارهای گاه پسندید و گاها ناپسندیده! باشیم.

بالطبع در این روزها که به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان نزدیکتر میشویم برخی رسانه ها حسب وظیفه و خط مشی که دارند شروع به تولید محتوا در این حوزه می‌کنند اما در این میان هستند رسانه هایی که با انجام اقدامات نابجا سعی در تخریب برخی کاندیدا یا نامزدهای انتخاباتی که برایشان به عنوان رقیب محسوب می‌شوند دارند.

چندی پیش خبری با عنوان “کاندیداهای مورد حمایت جبهه پایداری در گیلان” در خروجی برخی سایت های خبری استان قرار گرفت ؛ خبری که ابتدائاً در یکی از سایت های خبری (که ادعای خبرگزاری دارد) با توضیح اینکه اسامی درج شده نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان گیلان هستند ؛ این خبر چندی بعد با شیطنت برخی رسانه ها با اندکی تغییر تحت این عنوان که این اسامی مورد حمایت جبهه پایداری در این دوره(دهمین) هستند انتشار یافت.

با توجه به انتشار خبر تغییر یافته در برخی سایت ها که خط سیاسی شان نزدیک به هم است تا حدی میتوان دریافت که علت این شیطنت چیست! اما مسئله ای که باید توسط همکاران رسانه‌ای مان مدنظر قرار بگیرد این است که هنوز جبهه پایداری انقلاب اسلامی لیست اسامی نامزدهای مورد حمایتش را منتشر نکرده و همچنین هیچکدام از این نامزدها که در خبر نام بُرده شده‌اند به صورت رسمی نسبت به اینکه کاندیدای فُلان طیف یا جریان سیاسی هستند موضع گیری نکرده اند.

همچنین خلیل بهروزی‌فر کاندیدای دور گذشته مجلس شورای اسلامی که در رقابتی تنگاتنگ با ناصر عاشوری در گرداگرد رقابت‌های انتخاباتی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی(حوزه فومن و شفت) از ورود به مجلس نهم بازمانده بود با تکذیب خبر منتشره،تاکید کرد:در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور مستقل وارد انتخابات شده ام و از همه طیف های سیاسی که در چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت دارند و قصد حمایت از بنده را دارند استقبال خواهم کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir