امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان عنوان کرد

فرمانده سپاه قدس گیلان به استفاده رژیم صهیونیستی از تانک‌های « مرکاوا۳ » در جنگ ۳۳روزه لبنان اشاره کرد و گفت: رزمندگان حزب‌الله ۱۲۰ تانک رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از  ۸دی، سردار محمد عبدالله‌پور امشب در مجمع عمومی بسیج اساتید گیلان با اشاره به ابتکار فرماندهان در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس فرماندهان یک لشکر را به حالت آفندی در می‌آوردند و به پیروزی می‌رسیدند و نقش فرماندهان در این عرصه حائز اهمیت است.

وی با تاکید براینکه در جنگ نرم نباید منتظر حمله دشمن بود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران دارای فرهنگ غنی، منطق و استدلال است و می‌توانیم دشمن را در جنگ نرم در حالت پدافندی قرار دهیم.

عبدالله‌پور به جنگ ۳۳روزه حزب‌الله لبنان با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونیستی در نبرد مذکور نتوانست وارد لبنان شود و حتی نتوانست روستاهای مرزی این کشور را تصرف کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تانک‌های مرکاوای۳ جدیدترین تانک خود را در جنگ ۳۳روزه به میدان آورده بود، خاطرنشان کرد: رزمندگان حزب‌الله ۱۲۰ تانک رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

وی پیروزی حزب‌الله لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی را به دلیل ابتکار و خلاقیت خواند و بیان کرد: با ابتکار می‌توانیم دشمن را زمین‌گیر کنیم و از هوچی‌گری‌ها نباید ترسید.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه دانشجویان در دانشگاه‌ها به فرماندهان لشکر نیاز دارند، یادآور شد: استادان دانشگاه‌ها فرماندهان جنگ نرم در مقابل دشمن هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir