امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۴

بهمن محمدیاری: استادیوم ورزشی قلب تپنده در هر شهر است.

نماینده اسبق شهرستان های رضوانشهر تالش و ماسال در گفتگوی تلفنی با خبرنگار رضوان خبر گفت :  دیروز که ما در شهرستان رضوانشهر بودیم خبر دادن که تیم رضوانشهر در حال تمرین است واز آنجای که قبلا مسئولین باشگاه وکانون هوادان تیم با ما تماس داشتن و ما نیز دور را دور در جریان مشکلات مالی این تیم بودیم ، صلاح دانستیم در تمرین این تیم شرکت کنیم و از نزدیک جویای حال تیم و بازیکنان باشیم.

وی در ادامه گفت : وقتی در محل تمرین حاضر و متوجه شدیم که تیم رهپویان به علت مشکلات مالی نمیتواند در دیدار روز سه شنبه که در ساری انجام می شود به این شهر سفر کند و مشکلات مالی این تیم به همینجا خلاصه نمی شد.
مدیر عامل باشگاه چوکای تالش افزود :  در ادامه با صحبت با کادر فنی و بازیکنان متوجه شدیم که مدتی است مطالبات خود را دریافت نکرده اند ، و در نهایت صحبتی که با دوستان خود داشتیم به این نتیجه رسیدیم که هزینه سفر به شهر ساری و نیز مقداری از مطالبات بازیکنان را به آنها پرداخت کنیم و این تنها کاری بود که از دست ما برای تیم شهرمان بر می آمد و امیدوارم این کار توسط مسئولین و مدیران شهر ادامه داشته باشد.
بهمن محمد یاری راه کار  برای حل وبهبود مشکلات تیم رهپویان را اینگونه عنوان کرد: به نظر من وقتی یک شهرستان یک تیم در رقابت های لیک کشوری دارد در درجه اول مسئولین ومدیران شهر وهمچنین شهرداری و بازاریان و مردم باید به این تیم کمک کنند وبه نظر من پشت یک تیم باید کل شهر باشند نه تنها یک فرد ، من فکر میکنم که تنها راه این است که مدیران باید بیشتر احساس مسئولیت کنندو به فکر جوانان شهرستان باشند ونگذارند که سرمایه های شهرستان از بین بروند.
وی در پایان به عنوان یک همشهری آرزوی موفقیت برای تیم رهپویان سپهر رضوانشهر را خواستارشد.

لازم به ذکر است تیم رهپویان رضوانشهر فصل گذشته از لیک دسته سه کشور به لیک دسته دو کشورصعود کرده که در حال حاظر از چهار بازی یک برد یک مساوی ودو باخت با چهار امتیاز در رتبه هشتم جدول ده تیمی قرار گرفته که هفته های گذشته به علت مشکلات مالی برای بازی با تیم بوشهری حاظر نشده وهمچنان این تیم مشکل مالی دارد و تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی از نبود پول رنج می برند .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

2 پاسخ به “رهپویان سپهر رضوانشهر با مساعدت نماینده اسبق رضوانشهر،تالش و ماسال به ساری رفت”

 1. شاندرمنMR"!S"M"J"! گفت:

  شیر همیشه شیرمیمونه

  یاری بازهم یاری رسان شد…..

  خییییلی مردی حاجی

  (۰)
 2. زاهدبزرگپورناو گفت:

  باسلام وخسته نباشید خواستم نظرم رابگم گرچه ب اکثریت همشهریانم اثبات شده است که ؛حاج بهمن محمدیاری قلبش برای تالش وبه عشق تالش میتپه وکاستیها دغدغه همیشگی این مردبزرگه

  (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir