امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان

سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان در یک عملیات هماهنگ و برنامه ریزی شده با شناسایی به موقع عوامل فراخوانی به اشوب و اغتشاش در فضای مجازی و تحریک اذری زبانهای استان گیلان ضمن ناکام گذاشتن شبکه های قومیت گرای معاند و مخالف نظام که در تدارک اشوب و ناارامی در شهرستانهای ترک زبان استان بودند با عوامل این جریان برخورد کردند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از  ۸دی، سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان در یک عملیات هماهنگ و برنامه ریزی شده با شناسایی به موقع عوامل فراخوانی به اشوب و اغتشاش در فضای مجازی و تحریک اذری زبانهای استان گیلان ضمن ناکام گذاشتن شبکه های قومیت گرای معاند و مخالف نظام که در تدارک اشوب و ناارامی در شهرستانهای ترک زبان استان بودند با عوامل این جریان برخورد کردند.
لازم به ذکر است که اشرافیت و کنترل مقتدرانه عوامل سایبری سپاه بر گروهها و شبکه های معاند تاکنون توانسته است جلوی بسیاری از فتنه های سیاسی و اجتماعی را گرفته و ارامش و امنیت را به مردم استان هدیه دهد.

سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان ضمن تشکر از مردم فهیم و شهروندان آذری زبان استان که همواره هوشیارانه در مقابل دسیسه های جریان معاند ایستادگی می کنند، اعلام کرد که بزودی اطلاعات دقیقی از فعالیت دشمنان نظام در فضای مجازی به اطلاع عموم مردم خواهد رساند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir