امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۴/ ۱۳۹۴
با تلاش مامورین انتظامی شهرستان رضوانشهر/

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از کشف ۲۰ بسته یک کیلو گرمی حشیش از جاساز یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان رضوانشهر خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، با اعلام این خبر گفت : در پی گزارشات مردمی مبنی بر توزیع و عرضه مواد مخدر در بین نوجوانان و جوانان رضوانشهری در مکان های عمومی از قبیل پارک شهر و کافینت ها ، شناسایی و دستگیری عاملان و کشف مواد مخدر ، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت .

سرهنگ مجید حسینی افزود : با تحقیقات نامحسوس پلیسی عامل تهیه و توزیع با یک دستگاه خودروی پراید در سطح شهرستان شناسایی شده و با رویت ماموران ، بر سرعت خودروی خود افزوده و از دست ماموران متواری می شود.

فرمانده نیروی انتظامی رضوانشهر با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر رضوانشهر با همکاری ماموران انتظامی تالش در عملیات تعقیب و گریز پلیسی این متهم را در داخل ساختمان نیمه کاره ای پس از رها نمودن خودرویش محاصره کردند بیان داشت : متهم که عرصه را بر خود تنگ می دید خود را تسلیم پلیس می نماید.

سرهنگ حسینی در پایان با اعلام اینکه از خودروی این قاچاقچی ۲۰ بسته یک کیلوگرمی حشیش به صورت جاساز کشف شد اظهار داشت : متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

انتهای پیام /

خبرنگار : محمد شعبانی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir