امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۶/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان:

سردار عبدالله‌پور : امروز اگر مسئولان بتوانند ساختاری به‌وجود آورند بسیج می‌تواند در مدت کوتاه سه تا چهار سال بی‌سوادی را در کل کشور حل کند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از تسنیم ؛سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در نشست خبری رئیس ستاد بزرگداشت هفته بسیج سپاه قدس گیلان، با اشاره به موضوع اسلام هراسی که استکبار ایجاد کرده است، اظهار داشت: نشست‌های بصیرتی و روشنگری این توطئه‌ها برای مردم تبیین می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های هفته بسیج امسال با شعار “بسیج دست قدرت خدا” از جمعه ۲۹ آبان تا ۵ آذر در کل کشور برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج سازمانی است که مدلی مانند آن در دنیا وجود ندارد گفت: با نگاهی به دوران دفاع مقدس می‌توان فهمید اگر بسیج نبود ما در دوران دفاع مقدس پیروز نبودیم.

وی با اشاره به بیش از ۲۳ گردان امام حسین در مجموعه سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: در استان ۵۴گردان بیت المقدس و سه گردان کوثر در حوزه‌های دفاعی و امنیتی و حوادث غیرمترقبه به کمک کشور می‌آید.

فرمانده سپاس قدس گیلان با اشاره به اینکه در بعد فرهنگ، بسیج بزرگ‌ترین حلقه تربیتی و مهارتی در کشور است تصریح کرد: زیر نظر بهترین اساتید مجموعه بسیج تربیت می‌شوند.

عبدالله‌پور تأکید کرد: امروز اگر مسئولان بتوانند ساختاری به‌وجود آورند بسیج می‌تواند در مدت کوتاه سه تا چهار سال بی‌سوادی را در کل کشور حل کند.

وی با بیان اینکه باور برخی از گزارشان بسیج برای مسئولان سخت است افزود: در زمانی که کشور در تحریم بود بسیج هزار کارگاه را در استان ایجاد کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بسیج با تمام توان در عرصه اقتصاد مقاومتی ورود کرده است خاطرنشان کرد: باید همه مسئولان قدر نعمت بسیج را بدانند و از آن استفاده کنند.

عبدالله‌پور از برگزاری همایش سه‌سال‌های حسینی  امروز همزمان با سراسر کشور در گیلان خبر داد و گفت: ۵۶۰ برنامه محوری همزمان با هفته بسیج در سطح استان برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: در عرصه خدماتی اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم در دستور کار قرار دارد و نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی در سراسر استان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان از برگزاری جشنواره ویژه ورزشی طلاب و روحانیون بسیجی در گیلان خبر داد و تصریح کرد: نشست‌های استکبار ستیزی و بصیرتی در بین آحاد مختلف مردم و دانشگاهیان همزمان با هفته بسیج در گیلان برگزار می‌شود.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir