امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۸/ ۱۳۹۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر اظهار نمود: خطرناکترین عرصه های نفوذ، نفوذ فکری و تغییر در نگرشهاست که دشمن افکار افراد را تغییر و متاسفانه در مورد برخی خواص در نظام اسلامی نیزداریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین بخشش مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر در دوره دوم تربیت و تعالی ناحیه ای بسیج در جمع فرماندهان و مدیران بسیج که در حسینیه این ناحیه برگزار شد ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام اربعین حسینی و با اشاره به اینکه فلسفه و اهداف قیام خونبار سیدالشهداء (ع) باید درک شود اظهار نمود: بنا بر فرمایش خود سیدالشهداء (ع) فلسفه قیام ایشان امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

وی به تاریخ واقعه عاشورا تا اربعین اشاره نمود و تصریح کرد: امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) در سفر اسارت پرمحنت، امر به معروف و نهی از منکر را به بهترین شکل ممکن انجام دادند.

حجت الاسلام بخشش در ادامه افزود: از عاشورا تا اربعین جنگ، جنگ کلام و منطق است. جنگ و نبرد روشنگری، جنگ استدلال  و برهان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه رضوانشهر اربعین را فرصتی دانست برای فریاد زدن بر علیه ظلم و افزود: این فریاد از جنس همان فریادهایی است که حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) زدند و ظلم ظالمان را به محاکمه کشیده و رسوا کردند.

وی با اشاره به توطئه استکبار و دشمنان در طول تاریخ بر علیه انقلاب اسلامی اظهار نمود: همیشه باید علیه ظالمان و استکبارگران فریاد زد همان فریادی که مردم ما ۳۶ سال است علیه استکبار و ستمگران می دهند و عده ای امروز سعی دارند این فریاد علیه طاغیان و مستکبرین را از ملت بگیرند.

وی تنش زدایی در بین حق و باطل را غیرممکن دانست و اظهار نمود: حق و باطل دائماً در تنش هستند ، چگونه عده ای می گویند باید تنش زدایی کنیم، چگونه و با چه کسانی باید تنش زدایی کرد آیا ملت ما بخاطر دارد که امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب مسئولین را به تنش زدایی با استکبار دعوت کنند؟

حجت الاسلام بخشش با اشاره به اینکه اصل اسلام با اصل کفر و استکبار تنش دارد اظهار نمود: عدالت با تبعیض تنش دارد، چگونه باید بین اسلام و کفر رفع تنش کرد؟

وی با بیان اینکه بسیجی باید بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی میدان دار نبرد حق علیه باطل باشد افزود: بسییجیان باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند تا فضیلتهای انقلاب اسلامی حفظ شود و اگر در وسط میدان نباشند دشمن نفوذ کرده و به دنبال پیاده نمودن اهداف خود خواهد بود.

وی خطرناکترین نفوذ را نفوذ فکری و تغییر در نگرشها دانست و اظهار نمود: خطرناکترین عرصه های نفوذ، نفوذ فکری و تغییر در نگرشهاست که دشمن افکار افراد را تغییر و متاسفانه در مورد برخی خواص در نظام اسلامی داریم افرادی که روزی انقلابی داغ بودند اما امروزه حرفهای دیگران را می زنند!

وی در همین زمینه ادامه داد: نفوذ فرهنگی و سیاسی نیز از خطرناکترین نفوذهای دشمن می باشد که می خواهد فرهنگ خود را غالب و ملتها را بی هویت  کند و افراد خود را در کشورهای دیگر به عنوان مهره در حکومتها قرار دهد.

وی انتخابات امسال را بسیار مهم دانست و اظهار نمود: دشمن در صدد نفوذ در تصمیم گیران و تصمیم سازان مملکت می باشد و عرصه انتخابات پیش رو فرصتی برای دشمن می باشد که عوامل خود را در عرصه تصمیم سازی کشور قرار دهد لذا هوشیاری و بصیرت لازم را باید داشته باشیم.

حجت الاسلام بخشش در پایان تمام نقفشه ها و تلاشهای دشمن بر ضد انقلاب اسلامی را شکست خورده دانست و گفت: ملت غیور و بسیجیان همیشه در صحنه فرصت بازگشت به آمریکا را نمی دهند و فریادشان این است که ذلت نمی پذیریم.

انتهای پیام/

خبرنگار : محسن صیاد قنبری

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir