امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۹/ ۱۳۹۴

از سری مسابقات لیگ زیر گروه دسته سه کشور چوکای تالش یک بر صفر شهرداری بابلسر را دراستادیوم پوریای ولی شکست داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، از سری مسابقات لیگ زیر گروه دسته سه کشور چوکای تالش در استادیوم پوریای ولی به مصاف تیم شهرداری بابلسر رفت ، در بازی که تیم چوکا محکوم به برد بود.

از همان دقایق اول بازی را طوفانی شروع کرد وتنوانست موقعیت های زیادی خلق کند. که اگر اشتباهات داوری نبود شاید تیم چوکا در همان نیمه اول کار را تمام می کرد اما اشتباهات داروری نگذاشت تیم چوکا به گل برسد .

ودر ادامه شروع نیمه دوم ابراهیم عبدالهی نژاد دست به تعویض زد و محمد مستعلی بازیکن ارزشمند رضوانشهری را به زمین فرستاد ودر دقیقه ۷۸  که دفاع راست چوکا تالش ساسان جعفری  پاس زیبای علی حبیبی را به روی دروازه حریف ارسال کرد و محمد مستعلی با ضربه سر زیبا توانست  دروازه بابلسر را باز کند تا ورزشگاه غرق در شادی شود واما این پایان کار نبود وحملات چوکا ادامه داشت اما دوباره اشتباه داوری باعث شد گل صحیح تیم چوکا مردود اعلام شود و این امر باعث خشم هوادان شد  ودر نهایت تیم چوکا با تک گل محمد مستعلی پیروز میدان شد.

از نکات جالب این دیدار حضور بهمن محمد یاری در میان هوادان پرشور تالشی بود که یک صدا از دقیقه ۹۰به تشویق تیم خود پرداخت.شایان ذکر است دیروز روز ببازیکنانرضوانشهری تیم چوکا نیز بود.

تیم چوکا بابرد دیروز ۷ امتیازی شد.

انتهای پیام /

خبرنگار : سونیا قنبری

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir