امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۹/ ۱۳۹۴

امام جمعه رضوانشهر اظهار نمود: شهدا همیشه زنده هستند و این یادوراه و مراسمات مانند آن از نشانه های زنده بودن شهداست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، یادوراه ۷ شهید والامقام روستاهای صیقل سرا، پیش محله و سنگده بالا و آبیار در مسجد حضرت نبی اکرم (ص) روستای صیقل سرای رضوانشهر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حبیبی امام جمعه رضوانشهر باطرح این سوال که شهداء چکار کردند که همیشه زنده هستند اظهار نمود: شهداء در طول زندگی خود اول معرفت به خدا پیدا نمودند و خدا را شناختند.

وی در خصوص چگونگی زندگی شهدا تصریح کرد: شهداء عموماًاز اقشار ضعیف و متوسط جامعه بودند ولی چنان خدا را شناخته اند که هنگام نماز و عبادت ترس از خدا و خشوع در برابر خدا را می شود در آنها دید.

امام جمعه رضوانشهر ویژگی دیگر شهدا را کنار زدن دنیا و لذات دنیوی دانست و اظهار نمود: شهدا هیچگاه به دنیا و زرق و برق آن دل نبستند و با انتخاب شهدات جاودانه شدند.
حجت الاسلام حبیبی ویژگی دیگر شهداء را بجا آوردن نماز در اول وقت دانست و با اشاره به شهید بروجردی اظهار نمود: این شهید بزرگوار همواره به نماز اول وقت توجه می نمود و هیچوقت حتی در زمان جنگ و درگیری و در شرایط بحرانی نماز اول وقتش قضا نمی شد.

وی با اشاره  به اینکه نظام انقلاب اسلامی دشمنان فراوانی دارد خطاب به مسئولین اظهار نمود: مسئولین باید مراقب سخنان و موضع گیریهای خود باشند و نباید کاری کنند که دشمنان و رسانه های معاند و بیگانه از آنها بر ضد نظام سوء استفاده کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار : محسن صیاد قنبری 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir