امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

مدیر امداد رضوانشهر هدف از برگزاری این محافل را ترویج فرهنگ قرآنی و انس بیشتر امدادگران با کلام وحی در ماه نزول قرآن و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری دانست.

به گزارش رضوان خبر ، مدیر کمیته امداد رضوانشهر از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان بین صلاتین(نماز ظهر و عصر)  خبر داد.

حسام پور محمدی اظهار داشت: قرآن، تنها کتاب آسمانی است که از تحریف مصون مانده و دستاویز محکمی است که خداوند به بندگانش هدیه داده است، بنابر سفارش رسول مکرمش، در کنار عترت، می بایست به آن تمسک ورزید و بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر نیز به عنوان مولود انقلاب و یادگار حضرت امام خمینی (ره) پرداختن به امور قرآنی را سرحوله کار خود قرار داده است و در همین راستا محافل انس با قرآن کریم را درهمه روزهای ماه مبارک رمضان بغیر از روزهای تعطیل بعد از نماز ظهردر محل نمازخانه امداد برگزارمی نماید.

وی هدف از برگزاری این محافل را ترویج فرهنگ قرآنی و انس بیشتر امدادگران با کلام وحی در ماه نزول قرآن و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری دانست.
پور محمدی در پایان ضمن تقدیر از امدادگران به پاس حضور پر رنگ در این محفل و اداره تبلیغات اسلامی به پاس همکاری و اعزام مُبلغ گفت: ذکر احادیث و مفاهیم قرآنی توسط امام جماعت کمیته امداد شهرستان رضوانشهر از دیگر برنامه های محافل انس با قرآن کمیته امداد رضوانشهراست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir