امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر با بیان اینکه اطلاع رسانی در مورد آسیب های اجتماعی می تواند نقش مهمی در آگاه سازی داشته باشد، از برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رضوان خبر ، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه عکسی با موضوع اعتیاد، در حاشیه همایش مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سالن کمیته امداد، دایر شد.

علیرضا ملکی نژاد، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر در این خصوص گفت: بیان هنرمندانه معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد می تواند ماندگاری و تأثیرگذاری خوبی داشته باشد.

وی تأکید کرد: بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات اجتماعی با تقویت احساس مسئولیت همگانی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در سریع ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

ملکی نژاد یادآور شد: جوانان با مشاهده این تصاویر درمی‌‏یابند از این طریق و با گرایش به استفاده از این مواد نمی توانند‎ خستگی و ناملایمات زندگی را برهانند.

این مسئول در ادامه گفت: یکی از راهکارهای کاستن از حجم این‌گونه معضلات اجتماعی تقویت بعد آموزشی و آگاه‌سازی قشر جوان و نوجوان و خانواده‎های آنها است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر تصریح کرد: در این نمایشگاه ۴۰ تابلوی عکس در زمینه معضلات مواد مخدر به نمایش گذاشته شده است.

ملکی نژاد اضافه کرد: همچنین این نمایشگاه عکس جهت پیشگیری از اشاعه مواد مخدر به مدت یک هفته از چهارم لغایت دهم تیر ماه جاری در طرح ساحلی تازه آباد این شهرستان نیز دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir