امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
امام جمعه اسالم:

امام جمعه اسالم با بیان اینکه انقلاب متعلق به مردم و بسیجی است، گفت: کسانی که روحیه بسیجی، انقلابی و جهادی ندارند نباید در این جامعه مسئولیتی داشته‌باشند و افرادی که غلط‌ ورزی می‌کنند نباید در رأس مسئولیت‌ها قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت‌الاسلام اصغر جدایی  در یادواره شهدای والامقام بسیج و سپاه شهرستان رضوانشهر که در مسجد جامع رضوانشهر برگزار شد اظهار کرد: شهدا زنده‌اند و نظاره‌گر اعمال ما هستند.

وی دوران دفاع مقدس و فرهنگ شهادت را به تأسی از عاشورا عنوان کرد و افزود: ملت ایران با روحیه شهادت‌طلبی خود توانست فتنه ۸۸ را با تبعیت از مقام معظم رهبری خنثی کند.

امام جمعه اسالم در ادامه راه برون‌رفت مشکلات اقتصادی را در تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر منابع داخلی دانست و گفت: مسئولان با تبعیت از ولایت فقیه، اجرای منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب شکوه و عظمت ملت شده‌است، افزود: مسئولان همواره باید خدمت‌گزار صدیق و راستین برای ملت ولایتمدار باشند.

جدایی، امنیت و آرامش کشور را مدیون خون شهدا خواند و خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش هستند که با شبکه‌های مجازی و با هجمه‌های فرهنگی به جوانان ما آسیب برسانند.

وی اضافه کرد: کسانی که روحیه بسیجی، انقلابی و جهادی ندارند نباید در این جامعه مسئولیتی داشته‌باشند و افرادی که غلط ‌ورزی می‌کنند نباید در رأس مسئولیت‌ها قرار گیرند و انقلاب متعلق به مردم بسیجی و ولایی است.

امام جمعه اسالم، ولایت‌پذیری را یکی از ویژگی‌های شهدا نامید و یادآور شد: ولایت فقیه نقش اساسی و محوری دارد و موجب ترقی و اقتدار کشور می‌شود.

وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، متذکر شد: برای ترویج روحیه فرهنگ ایثار و دفاع از ارزش‌های نظام باید در کشور تلاش شود.

انتهای پیام/

13

14

15

16

18

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir