امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۹/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

بعد از ۱۸ ساعت تلاش آتش سوزی جنگل های رضوانشهر مهار شد.

حمید رضا امام پناهی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر اظهار کرد : بعد از ۱۸ ساعت تلاش آتش سوزی جنگل های رضوانشهر مهار شد ، این آتش سوزی از شب گذشته در جنگل های منطقه ویسادار واقع در پره سر رضوانشهر آغاز شده بود با تلاش مامورین منابع طبیعی، هلال احمر، بسیج، محیط زیست،جنگل شفارود و مردمی مهار شد.

وی در ادامه افزود :با توجه به هماهنگی بعمل آمده با ستاد حوادث استان در صورت افزایش حریق از بالگرد استفاده میشد که الحمدالله این تلاشها و حضور بموقع نیروها حریق مهار گردید.

وی همچنین در خصوص میزان خسارت به منابع طبیعی گفت: هنوز میزان دقیقی از علت و حجم حادثه مشخص نیست و لی حدودا دو هکتار از جنگل مورد حریق واقع گردید .

حمیدرضا امام پناهی افزود: هم اکنون نیز نیروهای آتش نشانی، منابع طبیعی، هلال احمر، بسیج، کارکنان جنگل شفارود و اکیپ های مردمی در محل حادثه حضور دارند و در تلاش هستند تا ضمن مهار کامل آتش، از سرایت و انتقال آن به اطراف جلوگیری کنند.

وی همچنین در خصوص میزان خسارت به منابع طبیعی گفت: هنوز میزان دقیقی از علت و حجم حادثه مشخص نیست و لی حدودا دو هکتار از جنگل مورد حریق واقع گردید .

وی از تمامی زحمتکشان بخصوص بسیج ، آتش نشانی ، حلال احمر ، منابع طبیعی و جنگل شفارود تشکر نمود و افزود : در صورت حوادث احتمالی دیگر با آمادگی بیشتر وارد عمل می شویم.

وی در پاین گفت : کلیه نیرو ها تا برطرف شدن کامل خطر در منطقه حضور دارند و در آماده باش کامل به سر میبرند و بیش از یکصد نفر در عملیات مهار حریق مشارکت داشتند .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir