امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
فرمانده سپاه تالش :

سرهنگ منشوری : بسیج در غالب برنامه های گروه های صالحین امر به معروف و شبکه های سازندگی امر به معروف و بصیرت افزایی میکند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ازتالش ، فرمانده سپاه تالش سرهنگ احمد رضا منشوری در بین مسولین و  بسیجیان و اقشار مردم اظهار کرد : امروزه مردم شهرستان تالش همه بسیجی هستند تفکر بسیجی دارند با آرمانهای بلند بسجی زندگی میکنند .

وی در ادامه گفت : امروزه بسیجی ماموریتش مبارزه با استکبار یعنی آمریکا ، صهیونیست و مبارزه با نفوذ آنها است و از نظر علم نیز تا آنجایی پیش میرود که بتواند خواسته های امام زمان(عج) خویش رافراهم سازد.

سرهنگ منشوری در بین بسجیان گفت: امروزه بسیج ماموریتش ایجاد ارتباط قلبی امام و امت اسلامی است که در غالب برنامه های گروه های صالحین امر به معروف و شبکه های سازندگی امر به معروف و بصیرت افزایی میکند ، مردم ما مردم فهیم وبامومن هستند وخداوند رابه خاطر این همه نعمت بزرگ سپاس گذاریم.

در ادامه امام جمعه شهرستان تالش نیز در بین اجتماع بسیجیان  که ۵ اذر سال روز تشکیل بسیج مستعضفین خاطر نشان کرد : که این فرمان  ، فرمان الهی بود و  گفته های حضرت امام که بسیجی راه صد ساله را یک شبه می پیماید اشاره کرد بسج همیشه پشت امام و ولایت رهبری بوده است.

امام جمعه تالش افزود :  بسیج باید بصیرت داشته باشد اگر مقام معظم رهبری میگوید باید درهمه علم ها آگاهی داشته باشیم این تفکر بسیجی است برای بسیج هیج نظامی فرق نمیکند بسیج مردمی است و تفکر بسیجی امروزه درکشور اسلامی ایران حاکم است بسیجی خود در را در ۸سال جنگ تحملی و به  همگان ثابت کرده است.

انتهای پیام/

12

13

14

15

16

17

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir