امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۹/ ۱۳۹۴
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر:

سرهنگ صدیقی : امروز وظیفه اصلی بسیجیان این است که خود را به سلاح ایمان و تقوا مجهز نمایند و گوش به فرمان فرمانده کل قوا باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر، فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در تجمع بزرگ بسیجیان رضوانشهر گفت : هدف از تجمع بسیج نمایش اقتدار ، هوشیاری ، و آمادگی بسیجیان و تجدید پیمان با نظام و مقام عظمای ولایت است .

سرهنگ در ادامه افزود : امروز وظیفه اصلی بسیجیان این است که خود را به سلاح ایمان و تقوا مجهز نمایند و گوش به فرمان فرمانده کل قوا باشند.

وی از وظایف دیگر بسیجیان داشتن بصیرت و آگاهی است و آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در بین مردم و آحاد جامعه بر دوش بسیجیان است.

در ادامه  حجت‌الاسلام محمدرضا بخشش  در اجتماع بزرگ بسیجیان این شهرستان با گرامیداشت هفته بسیج و یاد امام (ره) و شهدا به‌ویژه شهدای بسیجی، اظهار کرد: بسیجی در صحنه جنگ و نبرد و رزم همواره سربلند خارج شده‌است.

وی به ابعاد دیگر جهاد اشاره کرد و افزود: گاهی این جهاد و حضور بسیجی در صحنه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است و امروزه بسیج در یک رزم مقدس فرهنگی حضور دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر به فرمایش مقام معظم رهبری درباره بسیج اشاره کرد و گفت: رهبر عزیز ما بسیج را نماینده پربرکت و بالنده مجموعه ملت معرفی و وظایف بسیج و بسیجی را تبیین کردند.

وی حضور بسیج در تمام عرصه‌ها را خاری در چشم دشمنان انقلاب و نظام دانست و یادآور شد: عده‌ای امروز این حضور قوی و همه‌جانبه بسیج را بر نمی‌تابند و بسیج و بسیجی را مزاحم می‌دانند، برچسب می‌زنند و این نهاد مقدس را خشن و تندرو معرفی می‌کنند، اما بسیجیان افرادی وظیفه‌شناس هستند.

بخشش با بیان اینکه بسیجی از هرگونه ملامت، سرزنش و برچسب خوف و هراسی ندارد، خاطرنشان کرد: بسیجی در عمل اثبات می‌کند که این برچسب‌ها از دامن پاک بسیج مبرا است.

وی گفت: عده‌ای خوششان نمی‌آید که بگوییم دشمن در صدد نفوذ است اما خود دشمن اعتراف می‌کند که ما برنامه داریم و حتی یکی از مسئولان آمریکایی صراحتاً گفته که آمریکا یک طرح راهبردی از پیش آماده برای مرحله پساتوافق دارد.

بخشش با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره نفوذ، اظهار کرد: ایشان فرمودند از نفوذ غفلت نکنید، فراموش نشود، زیرا خطر جدی است، نباید بگذاریم نفوذ که برنامه اصلی امروز دشمن است مورد غفلت یا فراموشی قرار گیرد.

وی به اهداف دشمن در نفوذ به ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: هدف دشمن از نفوذ، تغییر آرمان‌ها و باورها و ارزش‌ها و قالب کردن فرهنگ منحط و منحرف خود است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر، با اشاره به هدف دشمن برای اجرای نقشه‌های خود، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال جذب، تربیت و پرورش افراد و شبکه‌ها و جریاناتی در داخل است تا نقشه دشمن را عملیاتی کنند.

وی گفت: عده‌ای در داخل خوش‌باور نباشند و به دشمن حسن ظن نداشته‌‍باشند و تلاش نکنند شیطان بزرگ را فرشته نجات معرفی کنند.

ماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر با بیان اینکه امروزه فرهنگ بسیجی در منطقه تعیین‌کننده است، خاطرنشان کرد: آمریکا و ارتجاع منطقه نمی‌توانند با این فرهنگ مقابله کنند و داعش که مولود خبیث دولت سعودی بوده از دست بسیجیان مقاومت منطقه به‌ستوه آمده‌است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir