امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۴/ ۱۳۹۴

باند سارقان حرفه ای مغازه ها و منازل با ۱۶ فقره سرقت در شهرستان رضوانشهر متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر  ، سرهنگ مجید حسینی فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه و منزل ، ماموران انتظامی این شهرستان دستگیری سارق یا سارقان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر با بیان اینکه به منظور گشت های متعدد در شهرستان فعال شدند افزود: عوامل گشتی به یک دستگاه خودروی وانت مزدا که در حال پرسه زنی در اطراف یک منزل مسکونی در منطقه ملامحله پره سر بود مظنون شده و با استفاده از تجهیزات و سامانه های پلیسی متوجه میشوند که خودروی مذکور چندی قبل در یکی از شهرستان های همجوار به سرقت رفته است.

سرهنگ حسینی افزود : متهم که با ایجاد درگیری قصد فرار از صحنه را داشت توسط ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر و همدست وی پس از تعیب و گریز ، در فاصله ۳۰ کیلو متری محل وقوع جرم به دام ماموران افتاد.

وی  با بیان اینکه متهمان در ادامه تحقیقات پلیس به ۱۶ فقره سرقت با همدستی یک زوج اعتراف کردند افزود: نیروهای پلیس با هماهنگی مقامات قضایی وارد مخفیگاه متهمان شده و خانمی که یکی از اعضاء گروه بوده را دستگیر کردند.

سرهنگ مجید حسینی با بیان اینکه دستگیری متهم دیگر این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد افزود : سارقان دستگیر شده که از سارقان حرفه ای بوده و هر کدام از آنها دارای بیش از ده ها سابقه سرقت در سایر استان های کشور می باشند ، با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان گردیدند.

انتهای پیام /

خبرنگار : محمد شعبانی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir