امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۹/ ۱۳۹۴
صحبت های جنجالی بهمن محمد یاری

نماینده سابق حوزه تالش با بیان اینکه باید یقه وزیری که به فکر مردم نیست را گرفت گفت: گر شهامت فریاد نداشته باشیم و در تریبون مجلس فریاد مردم را نزنیم، دست غیب فرزندان مان را سرکار نمی برد

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، به نقل از  کاسپین ، بهمن محمد یاری  در جمع طرفداران خود با اشاره به مشکلاتی که کارخانه چوکا در سال های گذشته داشت، اظهار کرد: من در دوره پنجم نماینده بودم، این کارخانه حقوق نداشت به کارگران خود بدهد؛ به اتفاق دوستان به خانه کارگر رفتیم در آن موقع مجموع حقوق پرداختی به کارگران ۳۰ میلیون تومان بود و آنها بهانه آوردند باید چک بدهید، من هم این کار را کردم و اینگونه در آن سال حقوق پرداخت شد.

کاندیدای احتمالی حوزه تالش با بیان اینکه این کارخانه در زمان من رونق داشت، افزود:  من بارها گفتم که این کار خانه چراغ اسالم است، هرکس این چراغ را خاموش کند به مردم خیانت کرده و چراغ اسالم را خاموش کرده است.

محمد یاری با بیان اینکه بار دیگر در جلسه ای که گذاشته بودند اعلام کردند چوکا توجیه اقتصادی ندارد و تعطیل است تصریح کرد: من مخالف تعطیلی این کارخانه بودم و هستم، در آن زمان به مدیران این کارخانه گفتم شما که از هر جای دیگر مملکت می آیید تا یک کورسو وجود دارد از آن استفاده می کنید و خاموش که شد به شهر خودتان می روید، حالا که شما عرضه ندارید چراغ را روشن نگه دارید، خداحافظ بروید ،خودمان همه چیز را بلدیم و به شما نیاز نداریم.

وی با بیان اینکه ۹۰ میلیون بدهکاری چوکا را دادیم و در کارخانه باز شد، خاطرنشان کرد: در آن سال نئوپان گذاشتیم و کارخانه را راه انداختیم، من در دفاع از منافع مردم استوار ایستاده ام، برای من فرقی نمی کند وزیر، رئیس جمهور و یا استاندار باشد، هر کس پایش بلغزد و نتواند از حق مردم دفاع کند از نگاه من موجودیت ندارد، من بدهکار وزیر و هیچ کس دیگر نیستم.

نماینده سابق حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر تاکید کرد: در یازده روزی که احمدی نژاد نیامد و خانه نشین شد من دومین نفری بودم که به آقای لاریجانی رئیس مجلس  تذکر دادم که همه دنیا فهمیده است شما چرا متوجه نیستید، یک بسیجی نمی تواند یک ساعت سنگر خود را ترک کند، رئیس جمهور نیز چنین حقی برای ترک سنگر خود ندارد، نماینده قدرت دارد و نماینده بالای سر رئیس جمهور و وزرا است.

کاندیدای احتمالی حوزه تالش تاکید کرد: نماینده مجلس می تواند وزرا را استیضاح کند و می تواند رئیس جمهور را برکنار کند باید از این قدرت به نفع مردم استفاده شود.

محمد یاری با اشاره به اینکه در بازدیدی که نعمت زاده وزیر فعلی صنعت، معدن و تجارت از چوکا داشت، آقای کاظمی فرمانده وقت سپاه جلوی او را گرفت، گفت: وزیر زیر گوش این فرمانده سپاه زد، من این امر را به مجلس بردم و گقتم چه کسی این اختیار را به شما داده است که زیر گوش یک بسیجی بزنید.

وی افزود: آنقدر به التماس افتادند که گفتم تنها راه این است که رضایت بگیرید، من چه نماینده باشم و چه نباشم امکان ندارد حق مردم را به کسی ببخشم امروز که نماینده نیستم نه به وزیر و نه به رئیس جمهور احتیاج ندارم.

کاندیدای احتمالی حوزه تالش تاکید کرد: امروز که چراغ چوکا خاموش است،  وزیر وقت باید کارخانه را راه بیندازد، باید یقه اش را بگیرید، از بالا به پایین بکشید و بگوییم کارگر حقوق نمی گیرد چرا شماحقوق دریافت می کنید، شما مسئول مملکت هستید به شما قدرت دادند که به مردم خدمت کنید نه اینکه نان مردم را ببرید من اگر نماینده می شوم نباید نطق کنم وزیر من را به اتاق خود راه نداد، این توهین به مردم است.

محمد یاری تاکید کرد: هم نماینده و هم وزیر خدمت گذار مردم هستند و تنها شانی که به آنها مشروعیت قانونی می بخشد، قسمی است که برای خدمت به مردم خورده اند.

وی افزود: وقتی من نماینده شدم در آن زمان مردم از من راه آسفالت و آب و برق و گاز خواستند و من این امور را پیگیری کردم، توجه داشته باشید امروز ۵۰ درصد روستاهای لاهیجان گاز ندارد و برخی از روستاهای رشت از نعمت گاز برخودار نیستند.

نماینده سابق حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر تاکید کرد: امروز که سد شفارود در حال ساخت است، اعتبار آن را من تامین کردم کلنگ آن را زدم ،کار را باید انجام داد و با حرف نمی شود به مردم خدمت کرد.

وی با بیان اینکه مسئولان اگر کاری ایجاد نمی کنید، حداقل اشتغال موجود را تعطیل نکنید افزود: تمام برنامه های من این است که به فکر جوانان باشم و باید برای جوانان در آمد ایجاد شود، امروز بیکاری جوانان نگرانی پداران و مادران و سالمندان شهر است.

کاندیدای احتمالی حوزه تالش تاکید کرد: اگر داد نزنیم اگر شهامت فریاد نداشته باشیم و در تریبون مجلس فریاد مردم را نزنیم دست غیب فرزندان ما را سرکار نمی برد، باید خودمان شهر و منطقه خود را آباد کنیم.

محمد یاری با تاکید بر اینکه مراقب عوام فریبی باشید و حربه های انتخاباتی را بشناسید تصریح کرد: من نیازی به دروغ ، دزدی و خیانت ندارم و بالاترین افتخار من اعتباری است که مردم به من داده اند

دیدگاه ها

یک پاسخ به “نعمت زاده زیر گوش فرمانده سپاه زد/ دومین نفری بودم که به احمدی نژاد تذکر دادم/ وقتی کارگر حقوق نمی گیرد چرا به وزیر حقوق می دهند”

  1. امین اسدی گفت:

    سلام علیک.مردم عزیز تالش و رضوانشهر و ماسال،دیده ها را باز کنیمو ببینیم تجربه را،تلاش و پشتکار را،صداقت را،ببینیم حاج بهمن محمدیاری را ،چرا که فقط اوست که توانایی صحبت و سخنان کوبنده و مستدل و مفید از زبان مردم سه شهرستان را در مجلس دارد.باتشکر از اعضای سایت رضوان خبر.موفقرباشید

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir