امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۹/ ۱۳۹۴
مدیریت بحران استانداری گیلان

مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه شدت طوفان به حدی بود که در برخی از شهرهای استان به سقف خانه ها آسیب وارد کرد افزود: در شهرهای رشت ،انزلی و صومعه سرا و فومن سر بندی برخی از خانه ها دچار خسارت شد

به گزارش پایگاه  خبری رضوان خبر ، نقل از کاسپین ،افشین عزیزی در گفت و گو با اشاره به خسارت های طوفان شب گذشته در گیلان اظهار کرد: میزان خسارت هنوز به طور کامل بر آورد نشده است .

وی با بیان اینکه شدت این طوفان به حدی بود که در برخی از شهرهای استان به سقف خانه ها آسیب وارد کرد افزود: در شهرهای رشت ،انزلی و صومعه سرا و فومن سر بندی برخی از خانه ها دچار خسارت شد.

مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اینکه آبگرفتگی از برخی از شهرهای استان گزارش شده است خاطرنشان کرد: طوفان در شهرهای انزلی ؛رشت ،صومعه سرا و فومن باعث قطع درختان شده است واز این شهرها قطعی برق در شب گذشته نیز گزارش شده است.

عزیزی با بیان اینکه بحث قطعی برق با حضور اکیپ های اداره برق در اوایل صبح مرتفع شد گفت: تمام نیروهای راهداری ؛حمل و نقل ؛شهرداری ها وادارات برق ؛آب و گاز در استان دیشب در آماده باش کامل به رفع مشکلات پرداختند

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir