امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۴/ ۱۳۹۴

به مناسبت هفته قوه قضائیه و شهدای هفتم تیر و شهید آیت آلله دکتر بهشتی فرماندار رضوانشهر به اتفاق اعضای شوراری تأمین شهرستان با رئیس ، قضات و مجموعه پرسنل دادگستری رضوانشهر دیدار نمودند.

به گزارش رضوان خبر ، فرماندار رضوانشهر در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به مسئولین دستگاه قضائی کشور و شهرستان گفت:  محور اصلی قوه قضائیه اجرای عدالت است لذا احقاق حق و گسترش عدالت تنها وظیفه دستگاه قضایی نیست، بلکه باید همه به آن توجه نموده و نسبت به آن متعهد باشیم.

 مهندس حمیدرضا امام پناهی با اشاره به پیشگیری از جرائم اظهار نمودند: دستگاه اجرایی دوشا دوش دستگاه قضایی و با  وحدت و همدلی که بین اعضای شورای تأمین در شهرستان حاکم است برای مقالبه با فساد و افرادی که نظم و امنیت عمومی را بهم می زنند بطور قاطع برخورد  نموده بنابراین همه باید در راستای کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی تلاش کنیم.

رئیس شورای تأمین شهرستان رضوانشهر با عنوان این که دولت در امر اشتغالزایی به طور جدی برنامه‌ریزی کرده‌است، گفت: با حل مشکل اشتغال به طور طبیعی بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه رفع خواهدشد اما در حقیقت رفع اینگونه مشکلات در همه عرصه‌ها به تنهایی میسر نیست.

وی در ادامه به پروژه های عمرانی شهرستان اشاره داشته و افزودند: اگر تعامل و همکاری دستگاه قضائی نباشد ما در بیشتر موارد با مشکل مواجه هستیم.

امام پناهی در سخنان دیگری به  اقتصاد مقاومتی و سرمایگذاری بخش خصوصی اشاره داشته و افزودند: برای تحقق این امر مهم انشا ا… با وحدت و همدلی مسئولین شهرستان بتوانیم گامهای مؤثری در توسعه شهرستان برداریم.

همچنین رئیس دادگستری رضوانشهر در این نشست گفت: وظیفه اصلی دستگاه قضاء اجرای عدالت و اجرای قانون و رسیدگی به پرونده هاست.

یوسفی افزود: یکی از معضلات امروز دستگاه قضائی ورود پرونده هاست که ما باید با فرهنگ سازی، آموزش و آگاهی خانواده ها  از  این امر پیشگیری کنیم.

وی اشتغال را بسیار مهم دانسته و عنوان نمودند: عدم اشتغال و بیکاری باعث معضلات فرهنگی و اجتماعی ، جرائم و جدایی خانواده از هم می شود لذا همه مسئولین و اعضای شورای تأمین در این امر مهم باید تلاس مضاعف داشته باشند.

در ادامه محمودیان دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر گفت: اعتماد مردم به ما بزرگترین سرمایه است و این مسئولیت سنگینی که بر دوش قضات است.  

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir