امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۹/ ۱۳۹۴
صبح امروز صورت گرفت/

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه قدس گیلان: هدف از تشکیل این جشنواره شناسایی و معرفی اندیشه های ناب و اقدامات ابتکاری و خلاقانه در محیط های کار و صنعت و تولید که برخاسته از تفکر ناب بسیج می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سرهنگ حجت خرم مسئول سازمان بسیج کارگری استان گیلان صبح امروز در کارخانه صنایع چوب و کاغذ چوکا اظهار داشت :هدف از تشکیل این جشنواره شناسایی و معرفی اندیشه های ناب و اقدامات ابتکاری و خلاقانه در محیط های کار و صنعت و تولید که برخاسته از تفکر ناب بسیج می باشد.
وی در ادامه گفت: میتوان با برگزاری چنین مراسماتی در ارتقا وضعیت اقتصادی کارخانه جات و شرکت ها و کیفیت محصولات تولیدی موثر باشد.
وی در ادامه گفت: علاوه بر آن کیفیت بخشی برنامه ها وافزایش و جذابیت و پویایی پایگاههای بسیج کارگری منجر میشود.
سرهنگ خرم همچنین افزود:بستر آماده و پویای حلقه های صالحین رستگاهی است مناسب برای هر آنچه که به تحقق بهتر گفتمان مقام عضمای ولایت در خصوص اقتصاد مقاومتی و پویایی اقتصادی کشور و نیز کوششی است در راستای وظایف ذاتی و سازمانی یا همان ترویج فرهنگ اسلامی کار که به یاری حق تعالی محقق خواهد شد.
وی در ادامه گفت: از ۱۹۲ حلقه صالحین استانی ۱۵ حلقه برتر استان شناخته شده که با آمدن به این همایش آمده اند که خود را در عرصه های علمی پژوهشی عرضه کنند و از ۵حلقه برتر استان تقدر و به سازمان بسیج کارگری کشور معرفی شوند.

در ادامه حجت الاسلام اسماعیل پور نماینده تعلیم و تربیت سپاه قدس گیلان نیز افزود: برگزاری حلقات صالحین و این گونه همایش ها در بدنه کارگران با هدف ارتقا باور های دینی در سطح کارگران بسیجی انجام می پذیرد و به دنبال بالا بردن ارائه خدمت از سوی واحد های صنعتی تولیدی کشور با نگاه الهی می باشد.
وی در ادامه گفت: خلاقیت و نو آوری اگر با روح ایمانی در یک شخص یا مجموعه شکل بگیرد ، آن وقت است که به پشتوانهالهی همه کارها اثر گذار خواهد بود و ما در حلقات صالحین به دنبال نهادینه کردن این مهم هستیم ،به حول الله و قوته.
انتهای پیام/

04

05

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir