امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۹/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر: مسئولان برای افتتاح دانشگاه پیام نور رضوانشهر عزم انقلابی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری رضوان خبر ،  صبح امروز حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر در جلسه شورای اداری رضوانشهر اظهار کرد: غریب ۲۷ میلیون زائر که برای اربعین حسینی به کربلا مشرف شده بودند بدون هیچ گونه تلفات و مشکلی به وطن خود باز گشتند و سوداگرانی که در فکر به خاک و خون کشیدن مسلمانان را در سر داشتند با اتحاد و همبستگی که در بین مسلمانان دیدند نقشه هایشان به باد فنا رفت و تیرشان به خطا رفت و تاریخ نشان داده است که اگر هر موقع اتحاد در بین مسلمانان وجود داشته باشد گروه های تکفیری و تمامی دشمنان اسلام نمیتوانند خدشه ای به کسی وارد کنند.

امام پناهی در ادامه گفت: اگر اتحاد و همدلی بین مسلمانان باشد وهابیت و گروهای تکفیری معنایی پیدا نمیکنند ، هر جا که تفرقه باشد دشمن نفوذ پیدا میکند و سعی میکند که چهره اسلام را خشن جلوه دهد.

وی در ادامه گفت: این سیر میلیونی پیامی به آل سعود داشت و آن هم این بود که حرم امن الهی که در فاجعه منا ناجوان مردانه  مردم را به خاک و خون کشیدند ، این از بی تدبیری و بی لیاقتی و سوء مدیریت  آل سعود بود که با توطعه با جان حجاج بازی کردند.

وی در ادامه گفت: در روز های جاری هفته وحدت را پیشرو داریم که برنامه های خوبی به وسیله دستگاه های فرهنگی و با مشارکت اهل تسنن و تشیع در سطح شهرستان برگزار خواهد شد و این نماد وحدت و نشانه همدلی می باشد.

فرماندار رضوانشهر در ادامه گفت: این اتحاد و همدلی بین   اهل سنت و شیعه پیامی به گروه های تکفیری و  وهابیت می دهد که حرکت آنها هیچ خللی در وحدت ما بوجود نخواهد آورد .

وی در ادامه گفت : دانشکده فنی کاسپین یکی از افتخارات شهرستان رضوانشهر و استان گیلان  است و جژء سه شهرستان معتبر استان گیلان می باشد.

وی با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری شرکت آحاد مردم در انتخابات را یکی از بالا ترین نقاط قوت نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و شرکت مردم در انتخابات مردم سالاری دینی در کشور است که این چیزی کمی نیست.

امام پناهی افزود : در انتخابات دولت هیچ گونه  نماینده و نامزدی ندارد و از کسی طرفداری نمیکند.

امام پناهی گفت: از همه دستگاه ها انتظار می رود نظارت کافی را در بحث انتخابات بر روی پرسنل خود داشته باشند و از همه کاندید ها انتظار می رود که نسبت به یک دیگر  نقد منصفانه داشته باشند و از تخریب یکدیگر بپرهیزند.

وی همچنین گفت: همه اعضاء ستاد بحران در آمادگی کامل به سر میبرند و از هیچ اداره و دستگاهی قابل قبول نیست که آماده نباشند و در مواقع ضروری وارد میدان نشوند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی امام جمعه شهرستان رضوانشهر گفت : یکی از مصادیق خیر ، خدمت رساندن به مردم است و مسئولان باید بکوشند در خدمت رسانی به مردم کوشا باشند .

دشمنان میکوشند تا از دریچه انتخابات نفوذ پیدا کنند و در ابعاد و زمان های مختلف می توانند برای ضربه زدن به نظام اقدام کنند .

در نظام  جمهوری اسلامی ایران بحث شیعه و سنی مهم نیست و امروز اسلام ناب محمدی مهم است ، شیعه و سنی باید با وحدت خود به ریسمان الهی چنگ بزنند .

وی در ادامه  از مسئولان استانی و کشوری بخصوص استاندار گیلان خواست در افتتاح ساختمان پیام نور رضوانشهر کوشا باشند و در حال حاظر دانشجویان  با وضع بسار نامطلوبی در حال تحصیل می باشند  که در شان دانشجویان نیست و مسئولان  باید برای افتتاح این مجموعه یک عزم انقلابی داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir