امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۹/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر گفت: گروه‌های تکفیری و تروریستی مانند داعش میانه‌ای با اسلام ندارند و ساخته و پرداخته رژیم فاسد صهیونیستی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت‌الاسلام هادی حبیبی  در جلسه بزرگداشت پیامبر اعظم (ص) در فرمانداری این شهرستان با تسلیت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)، اظهار کرد: هر ساله مراسم بزرگداشت پیامبر (ص) با حضور پرشور مردم و شکوه هر چه بیشتر در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه زیارت به معنای تجدید پیمان و عهد با پیامبر (ص) است، افزود: همراهی با پیامبر تنها جسمانی نیست بلکه همراهی با سیره و سبک زندگی اجتماعی و سیاسی پیامبر است.

امام جمعه رضوانشهر با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) هرگز به کفار اجازه عرض‌اندام نداد، افزود: اصحاب پیامبر در مقابل مشرکان و کفار با صلابت برخورد می‌کردند.

وی پیامبر (ص) را محور وحدت خواند و تصریح کرد: ولایت معیار محکم و مستحکمی است تا قلب‌های مسلمانان به همدیگر نزدیک‌تر شوند.

حبیبی بیان کرد: هر جا مسلمانان دلداده پیامبر (ص) باشند مشکلات در دنیا برطرف می‌شود و مشکلاتی که گروه‌های تکفیری در کشورهای اسلامی به وجود آوردند به دلیل فاصله گرفتن و دوری از سیره و سنت پیامبر (ص) است.

وی با اشاره به اینکه پیامبر (ص) امام رحمت و مهربانی در جهان اسلام است، ادامه داد: گروه‌های تروریستی و انحرافی داعش میانه‌ای با اسلام ندارند و ساخته و پرداخته رژیم فاسد صهیونیستی هستند.

معاون فرماندار رضوانشهر نیز در جلسه مذکور با تسلیت ایام ۲۸ صفر، اظهار کرد: دشمنان اسلام و گروه‌های تکفیری داعش در تلاش هستند تا چهره‌ای خشن از اسلام را به دنیا معرفی کنند و این وظیفه تمام مسلمانان است که در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کنند.

ابراهیم چراغی، با تأکید بر ضرورت برپایی مجالس برای ارج گذاشتن به مقام پیامبر اعظم (ص) در شهرستان، افزود: باید برای شناساندن و نهادینه شدن سیره و روش‌های پیامبر (ص) در ترویج فرهنگ قرآنی و آموزه‌های دینی در جامعه تلاش شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با پی‌بردن به نقطه قوت مسلمانان که همان نماز و اطاعت از پیامبر و ولایت است، می‌خواهد در بین مسلمانان اختلاف ایجاد کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir