امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۹/ ۱۳۹۴

معاون فرماندار رضوانشهر افزود: همه هیأتهای مذهبی و دستگاه های فرهنگی شهرستان ضمن هماهنگی لازم برای بر پایی مجلس سوگواری ایام پایانی صفر در صحنه باشند.

به گزارش رضوان خبر ، جلسه تمهید مقدمات ستاد پیامبر اعظم (ص) شهرستان با حضور معاون فرماندار رضوانشهر، امام جمعه  و جمعی از مدیران و نهادهای انقلابی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار رضوانشهر در این نشست با تأکید بر اهمیت بر پایی مجالس سوگواری حضرت ختمی مرتبت و امام حسن المجتبی و امام رضا (ع) گفت: با برنامه ریزی های درست مجالس بسیار خوبی در این شهرستان برگزار خواهیم کرد.

ابراهیم چراغی افزود: همه هیأتهای مذهبی و دستگاه های فرهنگی شهرستان ضمن هماهنگی لازم برای بر پایی مجلس سوگواری ایام پایانی صفر در صحنه باشند.

وی افزود: اقامه باشکوه عزای رسول گرامی اسلام (ص) و فرزند گرامی اش امام حسن مجتبی (ع) در واقع نمایش قدرت پیروان اسلام ناب محمدی (ص) است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم سوگواری رحلت پیامبر بزرگ اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) گفت: در زمانیکه دشمنان اسلام در مسیرتفرقه افکنی و کمرنگ کردن اسلام تلاش می کنند باید تلاش کنیم تا مردم ضمن بر پایی مجالسی در شأن این بزرگواران نسبت به این مهم اهتمام ورزند.

همچنین امام جمعه شهرستان رضوانشهر ضمن تأکید بر اطاعت پذیری از سیره پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) گفت: برای برگزاری مناسبتهای دینی خصوصا سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و امام حسن المجتبی و امام رضا (ع) باید از همه توان و امکانات استفاده نماییم.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی با اشاره به اتحاد و یکپارچگی مسلمانان افزود: وجود نازنین رسول گرامی اسلام و اهل بیت علیه السلام مهمترین کانون وحدت مسلمانان عالم محسوب میگردد.

ریس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر گفت: خداوند در قرآن کریم در زمینه اخلاق و سیره پیامبر (ص) یاد کرده و این اهمیت موضوع را میرساند و حتی عظمت مکه مکرمه نیز به برکت وجود پیامبر است.

وی با اشاره به اهمیت زیارت بیان کرد: زیارت به منزله تجدید پیمان و عهد می باشد و اعلام میکنیم که با زیارت با سیره و سبک زندگی شما همراه هستیم و همیشه در رکاب شما هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir