امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

بمناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش، یادواره ۱۶ شهید ترور شهرستان رضوانشهر با حضور امت حزب الله و شهید پرور شهرستان در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نسب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس اظهار نمود: بسیاری از ضعف های فرهنگی موجود در جامعه ناشی از بی بصیرتی دینی است.

روح اله فاطمی نسب یکی از عوامل ترور شهید بهشتی را انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر از سوی وی دانست و اظهار نمود: شهید بهشتی در تمام عمر زندگانی سیاسی خویش سعی می کرد گروهها و احزاب مخالف نظام را توجیه نماید و تا آنها را از طریق منطق و ادله درست به راه راست هدایت نماید.

وی فراموش نمودن این فریضه را باعث رواج ابتذال فرهنگی در جامعه دانست و اظهار نمود: عدم توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر می تواند باعث ریختن قبح و زشتی گناه در جامعه شود و جامعه دچار معضلات فرهنگی گردد.

حجت  الاسلام فاطمی نسب در بخش دیگر سخنان خود به تحرکات عوامل فتنه در داخل کشور اشاره نمود و گفت: در حالیکه دیپلمات های ما در حال انجام مذاکرات هسته ای با ابرقدرتهای جهان هستند برخی ها در داخل سعی دارند که چهره عوامل فتنه را تطهیر نمایند و به مظلوم نمایی بپردازند و به اصطلاح می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. 

وی به تشییع پیکر ۲۷۰ شهید غواص نیز اشاره نمود و اظهار نمود: این مراسم باشکوه که در این برهه از زمان رخ داد و باعث بیمه نمودن دوباره نظام گردید در واقع بزرگترین مراسم تشییع بعد از مراسم تشییع پیکر حضرت امام (ره) بوده است.

وی رمز پیروزی انقلاب اسلامی را تبعیت محض از ولایت فقیه دانست و اظهار نمود: باید گوش و چشم ما به دهان مبارک مقام معظم رهبری باشد تا بتوانیم این حکومت را به امام عصر (عج) صحیح و سالم تحویل نماییم.

گفتنی است قبل از سخنرانی ذاکر اهل بیت برادر مهدیه به نوحه سرایی پرداخت و حاضرین با سینه زنی یاد و نام شهید بهشتی و یارانش و شهدای ترور شهرستان رضوانشهر را گرامی داشتند.

انتهای پیام/

خبرنگار : محسن صیاد قنبری 

02

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir