امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی

خلاصه اخبار و تصاویر مربوط به جنایات داعش را در گزارش زیر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هر روز شاهد جنایات وحشیانه جدیدی از گروه تروریستی داعش در کشور‌های عراق، سوریه و… هستیم که خواندن اخبار و تصاویر جنایات این گروه تکفیری دل هر انسانی را می‌آزارد، این گزارش مروری بر اخبار داعش در ساعات گذشته است.
گزارش لس‌آنجلس تایمز: ترکیه شریک جرم داعش در قاچاق نفت
3890415_645
سرکرده کشته شده داعش، مسئول فروش نفت در مرز ترکیه بود
خبرگزاری اتریش به نقل از مقامات پنتاگون اعلام کرد: ابو صالح توانسته بود در هنگام حمله داعش به عراق و سوریه، بیش از یک میلیارد دلار از بانک های این کشورها غارت کند. ابوصالح یکی از مهمترین عناصر در زمینه تامین مالی تروریست ها محسوب می شد.

فروش نفت توسط داعش

اعتراف آمریکا به ناتوانی در محدود کردن منابع مالی داعش
آدام زوبین معاون وزارت خزانه داری آمریکا در امور مقابله با تروریسم، اعلام کرد:«برخلاف دیگر گروه های تروریستی ، گروه داعش بخش کمی از منابع مالی را از کمک کنندگان خارجی دریافت می کند.
3890417_595
هلاکت مسئول مالی داعش
مقامات نظامی آمریکا از کشته شدن سه نفر از مقامات مسئول در گروه تروریستی داعش از جمله مسئول مالی این گروه در حملات هوایی خبر دادند.
3890418_969
درس عبرتی که تروریست‌های جبهه الشامیه به داعش دادند!
تروریست‌های جبهه الشامیه در سوریه با انتشار ویدئویی که پایانی متفاوت از فیلم های اعدام گروه تروریستی داعش دارد، به اصطلاح خود به این گروهک درس عبرت دادند.

درس عبرت تروریست های جبهه الشامیه به داعش

اظهارات عجیب زندانی سابق داعش: خلبان اردنی زنده است
دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال سوریه که در زندانهای گروه تروریستی داعش زندانی بود و آزاد شده است گفت: معاذ کساسبه، خلبان اردنی، که داعش اعلام کرد او را سوزانده، زنده است.
3890420_263

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir