امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, گیلان

جلسه ستاد انتخابات شهرستان تالش با حضور اعضای هیأت نظارت، هیأت اجرایی و مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش رضوان خبر ، جلسه ستاد انتخابات شهرستان تالش عصر یکشنبه ۲۲ آذر در سالن جلسات فرمانداری تالش برگزار شد.
در این جلسه که جهت هماهنگی بیشتر هیأت نظارت و اجرایی و با حضور رییس و اعضای هیأت های نظارت و اجرایی و فرماندار  و معاونان فرمانداری تالش و بخشداران این شهرستان و در فضایی دوستانه و صمیمی تشکیل شد علی فتح اللهی فرماندار تالش  بر تلاش مجموعه خود برای برگزاری یک انتخابات سالم تأکید کرد.
وی افزود: همه مجموعه ها تلاش می کنند تا یک انتخابات خوب و بی نقص  و پرشور در تالش برگزار شود این جز با همکاری بیشتر با هیأت نظارت  هماهنگی و وفاق و همدلی میسر نمی شود.
رییس هیأت نظارت بر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در تالش، رضوانشهر و ماسال نیز در این جلسه اظهارداشت: رأی مردم حق الناس است و ما باید با هماهنگی و همکاری ضمن رفع ایرادات موجود اعتماد مردم را جلب کنیم.
وی افزود: با توجه به اینکه دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز را در پیش داریم باید تلاش کنیم با وفاق و اتحاد بیشتری انتخابات را برگزار کنیم .
سید جلال سیدمحمدی معاون سیاسی فرماندار تالش نیز گفت: امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته بین هیأت نظارت و اجرایی انتخابات خوبی پیش رو داشته باشیم.
وی جلسه عصر یکشنبه را خوب و مفید دانست و افزود: اولویت اول ما در برگزاری انتخابات سالم و با بیشترین مشارکت مردمی است و ما به عنوان هیأت اجرایی به دنبال حمایت از گرایشات سیاسی خاص نیستیم. و دولت تدبیر دولت مجلس ساز و مدیران  این دولت مدیران نماینده ساز نیستند و به دنبال این موضوع نیستند
در پایان این جلسه اعضای هیأت نظارت و بخشداران بخش های تابعه تالش درباره نحوه برگزاری انتخابات تبادل نظر کردند.

ستاد انتخابات تالش (2)

انتهای پیام/

منبع : ماسال نیوز

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir