امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان, یاداشت و گفتگو
بهرام سبزی در یادداشتی نوشت :

خوابیدن بر روی صندلی سبز بهارستان چه لذتی دارد که برای رسیدن به آن از انواع روش های تطمیع و تهدید و زر و زور و تزویر استفاده می شود.

به گزارش رضوان خبر ، تب و تاب انتخابات در ماه های نرسیده به اسفند و در برگ ریزان پاییز همه مردم را به این سو سوق می دهد که به جای لذت بردن از فصل زرد، اخبار زرد انتخابات و تحولات آن را دنبال کنند و وجود تکنولوژی های امروزی خواسته یا نا خواسته، اخبار را زود تر از حد ممکن به مخاطبانش می رساند و در هر گوشه ای از تالش بزرگ هر اتفاق خوب یا بدی که رخ دهد بصورت آنلاین روی گوشی های همراه و روی شبکه های پیام رسان انعکاس داده می شود .

از درگیری ها و جدال ها و بعضا فحاشی ها در فضای مجازی و شبکه های پیام رسان که بار ها به آن پرداخت شده اگر بگذریم فضای واقعی و بطن جامعه نیز دست کمی از همان فضای مجازی ندارد و بعضا دیالوگ ها و رفتار ها نمود واقعی پیدا می کنند .

هر روز در گوشه ای از این تالش بزرگ دموکراسی و مردم سالاری در راستای انتخابات به سخره گرفته می شود و در همان حرف های شیک و داخل کتاب ها باقی می ماند و انگار دموکراسی را باید در لابه لای کتاب ها در کتابخانه جستجو کرد !!!

انتخابات در تالش داستان عجیبی پیدا کرده و به لطف شبکه های پیام رسان و انتشار اخبار و فیلم ها ، چهره واقعی خود را نشان داده است و عده ای برای رسیدن به کرسی مجلس از هیچ وسیله ای فرو نمی گذارند و برای آنها هدف ، شدیدا وسیله را توجیح میکند و برای رسیدن به کرسی سبز بهارستان از همه ابزار استفاده می کنند و این رفتار ها همه را شگفت زده کرده است .

هنوز برای نگارنده این سوال است که خوابیدن بر روی صندلی سبز بهارستان چه لذتی دارد که برای رسیدن به آن از انواع روش های تطمیع و تهدید و زر و زور و تزویر استفاده می شود و وقتی همه این ها در قالب تهدید از ( تهدید به گردن شکستن تا چاقو کشی ) نمود پیدا می کند و در بطن جامعه عده ای بر روی مردم چاقو می کشند تا رای آن ها را بگیرند، دیگر طاقت به سر میآید و کرامت انسانی زیر سوال می رود و اشرف مخلوقات، شرافتش نشانه گرفته می شود، باید فریاد حتی بلغ التراقی ( کار به استخوان رسیده ) سر بر آورد که اقای کاندیدا: مجلس ارزانی شما ، جان ما را نگیرید

به واقع از این جان چیزی نمانده و رمقی باقی مانده و شما دگر چاقویی بر پیکر نیمه جان ما نکشید و ما به همان وعده های دروغین شما فریب می خوریم و دیگر احتیاجی به ارعاب نیست !!!

نمی دانم کسی که با این روش ها به مجلس برود در دفاع از حقوق ملت چگونه رفتار خواهد و با کدام ادبیات در مجلس نطق خواهد کرد و با کدام ادبیات، فرهنگ غنی تالش را معرفی خواهد کرد

اما آنچه را که یقیین داریم ، این است که در قرن بیست و یکم و در عصر تکنولوژی همه این موارد ثبت و ضبط خواهد شد و خارج از هیجانات انتخابات، مردم این صحنه ها را به قضاوت خواهند نشست و قطعا دوران زر و زور و تهدید به پایان آمده است و به فرموده مقام معظم رهبری :«دوران بزن در رو تمام شده است»

/ کاسپین

* پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر از هیچ حزب ، گروه تا کاندیدای خاصی در انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت یا طرف داری نمیکند.

*پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر آماده دریافت برنامه های مدون ، مقاله ،سخنرانی های مهم و اسناد و مدارک کاندیدهای انتخابات مجلس است.
*کاندیدهای علاقه مند میتوانند از این پایگاه خبری برای روشن سازی مسائل و رفع ابهامات استفاده کنند.
*رضوان خبر در انتخابات از حرف های درگوشی و پشت پرده تا مصاحبه های اختصاصی با کاندید ها برایتان خبر دارد.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir