امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
علی خندستانی

فعال سیاسی تالش بزرگ گفت: دولت روحانی تاکنون به پیشرفت‌های بزرگی در همه زمینه‌ها به ویژه دیپلماسی خارجی و کنترل تورم دست یافته است.

به گزارش رضوان خبر ، علی خندستانی، فعال سیاسی و نامزد احتمالی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تالش، رضوانشهر و ماسال در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال درباره افق برجام اظهار داشت: همانطورکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه ای به رییس جمهور محترم نوشته و فرمایش کرده اند رفع تحریمها هر چند از باب رفع ظلم و احقاق حقوق ملّت ایران کار لازمی است، لیکن گشایش اقتصادی و بهبود معیشت و رفع معضلات کنونی جز با جدّی گرفتن و پیگیری همه‌‌ جانبه‌ی اقتصاد مقاومتی میسّر نخواهد شـد. همچنین در جایی دیگری فرموده اند به تیم مذاکره کننده هسته ای اعتماد داریم، با این حال به عنوان یک شهروند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افق اجرای برجام را خوب می‌بینم وآینده برجام هم ازدیدگاه من آینده روشن خواهد بود. دولت هم مکلف می باشد به توصیه ها و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب توجه داشته باشد که این مهم سبب موفقیت صدرصد به دنبال خواهد داشت.

وی عملکرد دوساله دولت آقای روحانی و میزان اعتماد عمومی مردم از عملکرد این دولت را رضایت‌ بخش دانست و افزود: مردم با نگاه به وضعیت سیاسی و اقتصادی ایران و مقایسه آن با چند سال گذشته دریافته‌اند که این دولت تاکنون به پیشرفت‌های بزرگی در همه زمینه‌ها به ویژه دیپلماسی خارجی و کنترل تورم دست یافته است.

خندستانی با اشاره به اساس نظام جمهوری اسلامی ایران که بر پایه ارزش‌های والا و آرمانی بنا نهاده شده،گفت:: غالب افراد جامعه به این ارزش‌ها که محصول انقلاب اسلامی است اعتقاد کامل دارند و در مراسم مناسبتی نظام مثل ایام مبارک ۲۲ بهمن به صورت گسترده حضور می‌یابند.

وی با بیان اینکه حضور گسترده و یکپارچه مردم در صحنه‌های مختلف جامعه مهمترین شاخصه اعتماد آن‌ها به دولت است، اظهارکرد: در طول استقرار انقلاب اسلامی ایران، همواره مردم با اعتماد به دولت های منتخب به شکل پر رنگ در صحنه ها حضور داشته اند.

این فعال سیاسی تالش به انتخابات ۲۴ خرداد سال ۹۲ اشاره کرد وگفت: حضور میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری بهار سال ۹۲ نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری، حمایت بزرگان سیاسی مورد اعتماد مردم از کاندیدای منتخب ملت و شعارهای انتخاباتی آقای دکترحسن روحانی بود که چون از جنس حرف دل مردم بود بردل ملت نشست و نتیجه آن پیروزی دولت تدبیر و امید در حماسه ۲۴ خرداد شد.

این کاندیدای احتمالی مجلس دهم هدف اصلی ورود به عرصه انتخابات پیش رو را خدمت به مردم تالش عنوان کرد و گفت: با نظر به درخواست قشرهای جامعه تالش و مشورت با شماری از فعالان سیاسی و اجتماعی انقلابی منطقه مصمم به ورود به صحنه رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی شده ام.

خندستانی در پاسخ به این سوال در انتخابات پیش روی مجلس چه تعداد از آرای مردم را برای خود تخمین می زند، افزود: حمایت و تخمین آرا دست مردم آگاه و انقلابی تالش بزرگ است و من هیچ نظری نمی توانم داشته باشم. بخصوص آنکه رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) فرموده اند میزان رای ملت است.

نامزد دوره هفتم انتخابات مجلس شورای اسلامی گرایش سیاسی خود را اصول گرای معتدل عنوان و بیان کرد: به این خط سیاسی همیشه پایبند بوده و با بزرگان این جناح چون حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری رفاقت دارم اما به دلیل اشتغال در دستگاه قضایی هرگز به خط سیاسی افراد نگاه نکرده ام.

خندستانی در پایان این گفت وگو از ماسال نیوز به علت اطلاع رسانی بیطرفانه خبرها تشکر کرد و گفت: از نظر من رسانه ماسال نیوز در فضای اطلاع رسانی خیابان را دو طرفه کرده و توانسته است ضمن پایبند بودن به ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری نسبت به مسایل داخلی و خارجی نقطه نظرات اشخاص را با امانتداری سالم منتشر نماید و من از فعالان زحمتکش این رسانه محلی تشکر می کنم.

شایان ذکر است که گفتگو تفضیلی علی خندستانی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال در طی روزهای آتی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

* پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر از هیچ حزب ، گروه تا کاندیدای خاصی در انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت یا طرف داری نمیکند.

*پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر آماده دریافت برنامه های مدون ، مقاله ،سخنرانی های مهم و اسناد و مدارک کاندیدهای انتخابات مجلس است.
*کاندیدهای علاقه مند میتوانند از این پایگاه خبری برای روشن سازی مسائل و رفع ابهامات استفاده کنند.
*رضوان خبر در انتخابات از حرف های درگوشی و پشت پرده تا مصاحبه های اختصاصی با کاندید ها برایتان خبر دارد.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir