امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان

گروه تروریستی داعش پس از قتل عام زنان و مردان بی گناه، این بار همانند نازی ها دستور قتل همه کودکان مبتلا به “سندرم داون” را صادر کرد.

به گزارش رضوان خبر به نقل از میرور نوشت، عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دستور قتل همه نوزادان و کودکان مبتلا به سندروم داون را صادر کردند. فعالان گروه “چشمِ موصل” اعلام کردند: گروه تروریستی داعش در یک پیام شفاهی از دیگر عناصر خود خواستند همه کودکانی را که به بیماری ژنتیک سندرم داون یا نوع دیگری از ناهنجاری های مادرزادی مبتلا هستند بکُشند. اگر این خبر حقیقت داشته باشد، بدان معناست که گروه تروریستی داعش جا پای نازی ها گذاشته است. زیرا آنها نیز کودکان معلول را قتل عام می کردند.

گروه چشم موصل همچنین اعلام کرد این پیام وحشتناک از جانب یک قاضی سعودیِ عضو گروه تروریستی داعش صادر شده است. عقیده شیطانی آنها برای قتل عام افراد معلول این است که کودکان مبتلا به سندرم داون، حاصل ازدواج جنگجویان خارجی با عراقی ها، سوری ها یا زنان آسیایی هستند.

فعالان این گروه تاکنون ۳۸ مورد تأیید شده قتل کودکان مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی و سندرم داون را گزارش داده اند. این کودکان و نوزادان با تزریق یا خفگی کشته شده اند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir