امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۹/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر :

جلسه برنامه ریزی و گرامیداشت هفته وحدت شهرستان رضوانشهر با حضور امام جمعه پره سر و اهل سنت تالش ، روئسای ادارات و جمعی از روحانیون به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر : در این جلسه که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری رضوانشهر برگزار شد فرماندار رضوانشهر حمید رضا امام پناهی اظهار داشت : بر آن داریم که برنامه های خوبی در سطح شهرستان برای هفته وحدت در رضوانشهر اجرا کنیم.

وی در ادامه گفت: هفته وحدت فرصتی است که نماد وحدت خودمان را بین برادران تشیع و اهل تسنن نشان داده و ترویج دهیم.

حمیدرضا امام پناهی ادامه داد: باید این همدلی و وحدت که بین ما وجود دارد را الگو قرار داده و و برای صادر کردن از منطقه خودمان تقویت کنیم.

فرماندار رضوانشهر اظهار داشت : امیدواریم برای تقویت اسلام ناب به جایگاه مناسب مبارزه با ایجاد تفرقه برسیم.

رئیس شورای اداری رضوانشهر همچنین اظهار داشت:کشتار در نیجریه به دلیل ترس از اسلام است .

وی همچنین ابراز داشت : یک تعداد افراد کوردل از وحدت موجود بین مردم منطقه نگران هستند و باید در این مورد مراقب بوده و حواس مان باشد .

فرماندار رضوانشهر در پایان سخنان خود گفت : طوری نباشد که در ایام انتخابات تحت شرایطی کاندیدای انتخابات هیچ گونه بهره برداری از مراسمات هفته وحدت نکنند و شاهد هیچ گونه فتنه ای در شهرستان و منطقه خودمان نباشیم.

حجت الاسلام خانی پور امام جمعه اهل سنت تالش که در این جلسه حضور داشتند در همین مورد اظهار داشت : در برهه ای از زمان به سر میبریم که به هر مسلمانی واجب است که در راستای حفظ انسجام و وحدت کوشا باشیم تا در آینده  و در آخرت دارای شاکی نباشیم و بتوانیم فردای روز قیامت پاسخگوی شهدا و بزرگواران دین خودمان باشیم.

امام جمعه اهل سنت تالش گفت: هفته وحدت جهت یادآوری و حفظ وحدت و گوشزد مسئولیتی که برگردن ما است.

مهدی نژاد امام جمعه پره سر گفت :خدا را شکر مردم شهرستان و منطقه با یکدیگر مشکلی ندارند و بهترین عمل که نشان دهنده نزدیکی دلها به یکدیگر می باشد انجام سنت پیغمبر و زوج اختایر کردن بین سنی و شیعه است و ازدواج های بدون مشکل دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir