امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۹/ ۱۳۹۴
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر گفت : مسئولان ما باید مواظب باشند افرادی که در فتنه هشتادوهشت موثر بودند و جزو عوامل میدانی فتنه بودند به هیچ وجه به آنها مسئولیت داده نشود چون اینها نامحرم نسبت به انقلاب هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار داشت : نزدیک به ده سال است که دشمنان تلاش می کنند در بین مسلمانان نیجریه تفرقه ایجادکنند اکثریت جمعیت مسلمان آنجا اهل سنت هستند اما قریب ده میلیون نفر هم تشیع هستند و مشکلی هم نداشته اند و در کنار هم زندگی می کردند و همه این وحدت و همدلی به برکت حضور شیخ ابراهیم زاکزاکی است شخصیتی بسیارمعتدل که عامل وحدت بوده است .

حبیبی در ادامه افزود : شخصیتی که عامل وحدت است،دریک کلام مروج اسلام ناب محمدی است،سال گذشته سه تا از پسران ایشان را در تظاهرات روز قدس به شهادت رساندند و امسال هم در روز شهادت امام رضا(ع) درحسینیه بقیهالله صدها نفر از مردم و از جمله یکی دیگر از پسران ایشان را به شهادت رساندند ، کنفرانس اسلامی و مجامع بین المللی در این زمینه باید ورود کنند و از آزادی های مذهبی مردم حمایت کنند.

وی در ادامه افزود : نهم دی روز تجلی بصیرت و وحدت در کنترل و مهار فتنه است  ، فتنه یعنی گم کردن راهبر واقعی و مشابه حق را به میدان آوردن،به طوری که مردم فکرکنندکه این حق است ،عامل فتنه دربی بصیرتی افراد است بایدتوجه داشت که علم وبصیرت به معنای آگاهی است، علم شناخت کلیات است امابصیرت یعنی مصداق رابشناسیم.

خطیب جمعه رضوانشهر گفت : مصداق فتنه گر آن کسی است که دوران امام(ره) مسئولیت داشته و مردم هم فکر می کردند او آدم خوبی است، برای مردم مشتبه شد همین شخصی که در  زمان امام مسئولیت داشته می دانسته خودش و گروهش درانتخابات رای نمی آورند لذا قبل از انتخابات همه جا سر و صدا راه انداختند که  قرار است در ین انتخابات تقلب بشود.

امام جمعه رضوانشهر گفت : مسئولان ما باید مواظب باشند افرادی که در فتنه هشتادوهشت موثر بودند و جزو عوامل میدانی فتنه بودند به هیچ وجه به آنها مسئولیت داده نشود چون اینها نامحرم نسبت به انقلاب هستند.

وی در پایان گفت : مواظب باشیم جلسات هفته وحدت آلوده به تبلیغات افراد و گروه ها نشود ،هفته وحدت متعلق به همه ملت ایران ونظام اسلامی است ومبتکر آن هم حضرت امام(ره)است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir