امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۳/ ۱۰/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی
سرلشکر فیروزآبادی:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات یک واجب انقلابی و هر رأی در انتخابات یک رأی به امام و انقلاب و یک گلوله به دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارشپایگاه خبری رضوان خبر، به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی پیرامون انتخابات و خواسته‌های مردم اظهار کرد: امروز حساسیت‌های شهیدان در دفاع مقدس و در صحنه‌های مختلف دفاع از اسلام ناب و انقلاب بایستی توسط مردم در رأی دادن مورد توجه باشد و سفارشات حضرت امام راحل(ره) و حضرت آیت الله خامنه‌ای عزیز درباره شاخص‌های کاندیداهای مطلوب انقلاب اسلامی، سرمشق مردم در رأی دادن قرار گیرد.

سرلشکر بسیجی «سیدحسن فیروزآبادی» با بیان اینکه “با وجود این شاخص‌ها، توجه به شاخص‌های ویژه امروز و شرایط حساس پسابرجام و پسا توافق، نیز لازم است” افزود: امروز خواسته اکثریت جامعه بلکه عموم مردم بهبود معیشت بوده و رواج کسب و کار از اهم مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. لذا برای مجلس آینده نمایندگانی لازم است که در این شرایط توان به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار را داشته باشند و بتوانند نیازهای معیشتی مردم را با اقدامات کارآمد خود برطرف کنند و کشور را از شرایط رکود بیرون آورند.

وی خاطر نشان کرد: بدیهی است نمایندگان مجلس ضمن اینکه قانونگذارند و باید قوانین مناسب برای این شرایط را ارائه کنند، بایستی در درک این شرایط به وزرایی کاردان و شایسته برای شکستن زنجیرهای تحریم در شرایط رکود نگاه داشته باشند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: توجه همگان را به این مهم جلب می‌کنیم که این شاخص‌های به گونه فراجناحی، فراحزبی و خارج از منازعات سیاسی بایستی مورد نظر قرار گیرد. زیرا امروز تنها گرایشات سیاسی بدون کارآمدی، حلال مشکلات نیست.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir