امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۰/ ۱۳۹۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر اظهار نمود: امروز فتنه گران و حامیان و اعوان و انصار آنها بدون پذیرش خیانتهای خود به کشور و امت انقلابی در صدد نفوذ در مرکز تصمیم سازی کشور هستند.

حجت الاسلام و المسلمین بخشش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، ضمن تبریک میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) اظهار نمود: هفته وحدت یادگار امام راحل و نشانه دوراندیشی ایشان بوده است.

وی همچنین در این گفتگو ضمن گرامیداشت حماسه کم نظیر و بزرگ ۹ دی توسط امت ولایی ایران اظهار نمود: این حماسه بنا بر تعبیر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) برخاسته از حضور در عرصه مجاهدانه است.

حجت الاسلام بخشش با اشاره به حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ تصریح کرد: برای این واقعه دردناک نامی بهتر از فتنه نمی توان گذاشت که لکه ننگ بر پیشانی کسانی بود که به دروغ و منافقانه مدعی پیروی از خط امام و ولایت فقیه بودند اما در صحنه عمل، بدنبال براندازی نظام اسلامی بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر با بیان اینکه باید ریشه های فتنه ۸۸ و فتنه های مشابه آن را بشناسیم افزود: باید آمادگی مقابله با حوادث مشابه فتنه ۸۸ را داشته باشیم و غافلگیر نشویم و بتوانیم توطئه ها را خنثی نماییم.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: «این فتنه صرفاً منحصر به حضور عده ای در خیابانها نبود بلکه ناشی از یک بیماری بود» تصریح کرد: این بیماریها را باید شناخت تا از عواقب خطرناک آن مصون بود.

حجت الاسلام بخشش به ریشه های این فتنه اشاره نمود و گفت: این فتنه ریشه های فرهنگی، سیاسی ، اقتصادی، اجتماعی و نیز روحی و شخصیتی سران فتنه دارد که سالها دشمنان با برنامه ریزی ، سرمایه گذاری های زیادی بر روی آن نمودند.

وی در این زمینه ادامه داد: قدرت طلبی، اشرافی گری، دنیاطلبی، بی بندوباری اخلاقی و فرهنگی، بی مبالاتی نسبت به تضعیف ارزشهای اسلامی، حسادت ، ایجاد فضای دوقطبی در جامعه از جمله ریشه های فتنه ۸۸ بود که باید در جامعه اسلامی این ریشه ها خشکانده شود.

وی یکی از ابعاد نفوذ در کشور را  نفوذ فتنه گران دانست و اظهار نمود: امروز فتنه گران و حامیان و اعوان و انصار آنها بدون پذیرش خیانتهای خود به کشور و امت انقلابی در صدد نفوذ در مرکز تصمیم سازی کشور هستندو لذا همه باید با بصیرت انقلاب صحنه را رصد و مراقب نفوذ آنها به مرکز تصمیم ساز باشیم.

وی به فعالیتهای انتخاباتی فتنه گران اشاره نمود و اظهار نمود: امروزه در محیط و منطقه ما کسانی در عرصه انتخابات در حال فعالیت هستند که کارنامه سیاسی آنها نشان می دهد همواره با افراد و جریانات و گروههایی بوده اند که تضاد و تقابل و زاویه با نظام و امام و رهبری داشته اند و اینگونه افراد چگونه به خود اجازه می دهند که به مهم ترین مرکز تصمیم سازی کشور یعنی مجلس شورای اسلامی ورود پیدا نمایند؟

وی در این زمینه ادامه داد: این افراد چگونه دم از رهبری و امام می زنند زمانیکه در اوج فتنه، رهبر معظم انقلاب همگان را به بیان مواضع شفاف و مرزبندی با دشمنان و معاندین دعوت می نمایند ولی آنها روزه سکوت گرفته بودند و امروزه دلسوز مردم  و نظام شده اند و می خواهند نماینده مردم شوند؟!!

وی مردم ایران اسلامی را مردمی بصیر و آگاه دانست و اظهار نمود: این فتنه گران و حامیان پشت پرده آنها بدانند مردم ولایتمدار ایران اسلامی ما در عرصه انتخابات نیز همان مردم ۸ و ۹ دیماه ۸۸ هستند و در روز ۷ اسفند ۹۴ حماسه ۹ دی ۸۸ را تکرار خواهند نمود و نقشه های دشمنان و ایادی داخلی آنها را نقش بر آب خواهند نمود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir