امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۰/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

فرماندار رضوانشهر :گرایش جوانان غربی به طرف اسلام را سبب نگرانی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی دانست و خاطرنشان کرد: استکبار به‌دنبال نشان دادن چهره خشن از اسلام در دنیا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، فرماندار رضوانشهر  در جمع نماز گذاران پره‌سر با تبریک هفته وحدت  میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)، گفت: هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می کنند اکنون نیز ما باید به عنوان مسلمان در سایه امامت و ولایت پیرو  آن حضرت هرچه بیشتر خود را به سیره و رفتار ایشان آشنا کنیم.

حمیدرضا امام‌پناهی با اشاره به اینکه وحدت بین اهل سنت و تشیع توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کند، بیان کرد: اهل تشیع و تسنن در رضوانشهر و بخش پره‌سر با اتحاد کامل و مثال‌زدنی در کنار همدیگر زندگی می‌کنند.

وی به کشتار مسلمانان در کشورهای منطقه اشاره کرد و افزود: کشورهای اسلامی با وحدت خود می‌توانستند پایه‌های ظلم استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را به لرزه در آوردند.

فرماندار رضوانشهر، گرایش جوانان غربی به طرف اسلام را سبب نگرانی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی دانست و خاطرنشان کرد: استکبار به‌دنبال نشان دادن چهره خشن از اسلام در دنیا است.

امام‌پناهی در پایان به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال اشاره کرد و یادآور شد: مجریان انتخابات با حفظ بی‌طرفی باید اطمینان لازم برای مردم را ایجاد کنند و این اطمینان را به مردم شریف شهرستان رضوانشهر و بخش پره سر می دهیم که ستاد انتخابات فرمانداری و بخشداری پره سر با حفظ بی طرفی، امانت دار آراء مردم باشد و فضا را برای مشارکت گستردئه مردم جهت حضور حداکثری در هفتم اسفند برای یک انتخابات پرشور محیاء نمائیم

وی در ادامه بیان داشت:  از همه نامزدهای محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در فضای رقابتی به وحدت و همدلی برای حضور گسترده مردم دامن بزنند و از تهمت و افتراء نسبت به رقیب خود پرهیز نمایند تا مردم در فضای آرام نامزد مورد نظر خود را انتخاب و همه ما موظف به احترام و حفظ آراء مردم می باشیم.

همچنین امام جمعه اهل سنت پره‌سر، وحدت را سنت الهی و ماندگار خواند و گفت: هفته وحدت محور اتحاد بین مسلمانان است.

 حجت‌الاسلام و المسلمین شرفی نیز با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: تمام مسلمانان وظیفه دارند به سیره رسول اکرم (ص) عمل کنند.

وی به ایجاد تفرقه و جدایی بین مسلمانان توسط دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمن برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی دست به کشتار مسلمانان زده‌است.

امام جمعه اهل سنت پره‌سر بر ضرورت حفظ وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و گفت: وحدت سنت الهی و ماندگار محسوب می‌شود و هفته وحدت محور اتحاد بین مسلمانان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا شرفی رسول اکرم (ص) را پیامبر رحمت و مهربانی خواند و بیان کرد: دشمنان با کشتار مردم بی‌گناه می‌خواهند اسلام که دین مهربانی است، را خشن جلوه دهند.

وی با بیان اینکه دین حضرت محمد (ص) خودخواهی و کدورت را دور می‌کند، تصریح کرد: حفظ وحدت موجب تداوم همدلی و مهربانی بین مسلمانان می‌شود.

امام جمعه اهل سنت پره‌سر خواستار تحکیم پایه‌های وحدت در جامعه شد و اظهار کرد: پیرو واقعی رسول خدا (ص) باید برای استحکام پایه‌های وحدت در جامعه تلاش کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir