امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۰/ ۱۳۹۴
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر:

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر: نهم دی‌ماه حماسه عظیمی را خلق کرد که نتیجه‌اش انزوای فتنه‌گران بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر  سرهنگ بهرام صدیقی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر با اشاره به یوم‌الله ۹ دی اظهار داشت: در طول عمر نظام جمهوری اسلامی هر زمان که فرمانی از جانب رهبر جامعه، چه در زمان حضرت امام، چه در زمان فعلی صادر شده، مردم با اعتقادی که به اصل نظام داشتند در صحنه حاضر بودند.

وی افزود: سال ۸۸ و پس از انتخابات، دشمنان قدیمی کشور با همکاری ایادی داخلی‌شان آشوب درست کرده و جامعه را ملتهب کردند، این مردم بودند که با حضور بصیرت خود از فتنه عظیم ۸۸ عبور و در ۹ دی طومار فتنه را درهم پیچیدند.

سرهنگ صدیقی با بیان اینکه نظام از حوادث سال ۸۸ در ۹ دی عبور کرده، بیان کرد: مردم این استان با زمان‌شناسی خود یک روز پیش از نهم دی‌ماه آن حماسه عظیم را نشان دادند که نتیجه‌اش انزوای فتنه‌گران بود.

وی با اشاره به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: گناهان نابخشودنی فتنه‌گران، نابود کردن دستاورد انتخابات، تهمت‌زدن به نظام، تلاش برای تغییر نتیجه انتخابات با زور و خشونت، مضطرب کردن مردم و خوشنودی دشمن، پیش‌بردن کشور به سمت جنگ داخلی و نیز قرار‌دادن مردم در مقابل نظام است.

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: عده‌ای سعی در تطهیر فتنه‌گران و بازگرداندن آن‌ها به صحنه سیاسی کشور هستند، کسانی که خیانتشان به کشور و مردم واضح است و روزی به دنبال براندازی نظام بودند، به بهانه انتخابات سعی در بازگشت به عرصه سیاسی کشور دارند.

وی تشییع شهدای حرم را حامل پیام دفاع از ارزش‌ها دانست و خاطرنشان کرد: هر‌کس در این کشور به هر دلیلی وظیفه‌اش را انجام ندهد باید پاسخگو باشد، کسانی که در به وجود آمدن فتنه سال ۸۸ نقش داشتند باید پاسخ خون عده‌ای بی‌گناه را بدهند.

وی در ادامه اظهار داشت: خون‌هایی که در گذشته ریخته شده و امروز از شهدای مدافع حرم می‌ریزد کشور را در مقابل فتنه‌های جدید واکسینه می‌کند.

وی افزود: آمریکایی‌ها به تازگی، از محل پول‌های بلوکه‌ شده و دیگر منابع، خسارتی را به خانواده گروگان‌های تسخیر لانه جاسوسی اختصاص داده‌اند، بهتر می‌بود قوه قضائیه و وزارت خارجه در اقدامی متقابل در کنار همه جنایت‌های آمریکا، به دلیل خسارت‌هایی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی که خود سران آمریکا به آن معترف‌اند، مطالبه و اقدام می‌کردند.

سرهنگ صدیقی با برشمردن اهداف و سیاست‌های نهم دی بیان کرد: اهم برنامه‌های تدوین شده مراسم ویژه بزرگداشت حماسه ۹ دی در رضوانشهر ویژه برنامه ای در مسجد جامع رضوانشهربا سخنرانی سرهنگ بایرامی برگزار می گردد.

انتهای پیام/         

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir