امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۰/ ۱۳۹۴
جانشین سپاه رضوانشهر:

جانشین سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: حماسه ۹ دی روز سیلی زدن ملت ایران به فتنه و فتنه‌گران است.

سرگرد پاسدار آرمان جانشین سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار کرد: حماسه ۹ دی یک مسئله مهم ملی است که به تعبیر مقام معظم رهبری «در آینده خواهیم دانست که چه نقشه‌هایی از آن طرف مرز برای ضربه زدن و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی تدارک و طراحی شد.

سرگرد آرمان  تصریح کرد: مردم باید بدانند که در پس پرده چه اتفاقاتی افتاد و دشمنان نظام قصد داشتند چه آسیب‌هایی را به نظام وارد کنند.

جانشین ناحیه رضوانشهر گفت :  یکی از برکاتی که در ۹ دی اتفاق افتاد این بود که نسل دوم و سوم انقلاب حماسه آفریدند و این بسیار مهم بود.

وی گفت: به تعبیر حضرت علی(ع) قلب جوانان قلبی آماده، مستعد، شجاع، پاک برای پذیرش حقایق است و این از برجستگی‌هایی است که وجود دارد، همین الان بخشی از جوانهایی‌که به‌ عنوان مدافعان حرم می‌روند و در تمام عرصه ها از نظام و انقلاب دفاع میکنند الگوهایشان پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت دهه اول انقلاب می باشد .  

جهانبخش آرمان افزود: اگر به فیلم‌های پخش شده از صدا و سیما نگاه کنید صحنه‌های زیبایی از حماسه ۹ دی را می‌بینید دید که نشان از حضور پرشور و آگاهانه جوانان در این حماسه دارد، جوانی سنی است که نیاز به آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی دارد و دشمنان نیز از این ظرفیت در حال سوء‌استفاده هستند و آن را دنبال می‌کنند.

وی همچنین  اظهار کرد: حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ اتفاق بسیار تلخی بود که جرقه‌های آن از پیش از انتخابات زده شده بود.

سرگرد آرمان تصریح کرد: بوی فتنه پیش و در حین برگزاری انتخابات به مشام می‌رسید، از صحبت‌ها، موضع گیری‌ها، رفتارها، نوع نامه نگاری‌ها و رفتارهایی که صورت می‌گرفت می‌شد استنباط کرد که بوی فتنه می آید و متاسفانه همین‌طور هم شد، دشمن طراحی‌هایش را از قبل کرده بود و منتظر فرصت بود.

آرمان یادآور شد: دشمن بر این باور بود که پس از امام راحل(ره) عمر انقلاب تمام می‌شود و امام بدلی دیگر نخواهد داشت، اما دست الهی از آستین خبرگان رهبری به بیرون آمد و حضرت آقا را انتخاب کردند و این سبب یاس و ناامیدی آنان شد، بنابراین رفتند و برای یک پروسه ۱۰ ساله که منجر به رخ دادن فتنه ۸۸ شد، برنامه‌ریزی کردند.

سرگرد آرمان افزود: دشمن اکنون دیگر برای ۱۰ سال آینده برنامه‌ریزی نمی‌کنند بلکه به‌دنبال کمتر از نصف این زمان برای برنامه‌ریزی‌های خودشان هستند، اما آن چیزی که تمامی نقشه‌ها دشمنان را برهم می‌زند، آگاهی جوانان ما است.

وی اظهار کرد: مردم متدین و متعهد ما بصیرت دارند، آگاهند، تشخیص می‌دهند، دشمن شناسند، نقشه‌های دشمن را به انگشت اشاره حضرت آقا خوب می‌خوانند و وارد صحنه می‌شوند، به کشورشان علاقمندند و پایبند اصول آن، به ایرانی بودنشان می‌بالند و اینها همه سبب می‌شود تا اگر خواسته‌هایی نیز دارند و حتی اگر از کسی و یا کسانی ناراحت و دلخورند، اما مطیع دستورات بیگانگان نخواهند بود.

وی ضمن تأیید اینکه ما نیز در کشورمان دست افتاده زیاد داریم که نیازمند دستگیری هستند همان‌طور که در آمریکا نیز چنین است، یادآور شد: استقرار آمریکایی‌ها در هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر از مرزهای کشورش برای آن است که اگر چنانچه ما نرویم و دفاع نکنیم بتواند به مرزهای ما نیز ورود پیدا کند و ملت ما هرگز اجازه چنین کاری را به آمریکا نخواهد داد.

 وی با بیان اینکه امروزه ما میدان مبارزه و مناظره را از مرزهای خود فراتر برده ایم، گفت: دشمنان نظام درصدد تضعیف نظامند، نمی‌خواهیم بگوییم کمبود نداریم، خیلی هم کمبود داریم، از تمام این مسائل اطلاع داریم و تشخیص می‌دهیم ما خودمان هم با همین وضعیت داریم پیش می‌رویم اما به هر حال باورهای اخلاقی و دینی ما ایجاب می‌کند تا در مقابل دشمن روی پای خودمان بایستیم.

آرمان افزود: بایستی داشته‌هایمان را باور کنیم، حس وطن‌دوستی ملت ایران، عشق به ولایت و رهبری که در دل همه موج می‌زند، علاقه به پیشرفت کشور و سربلندی آن و اینکه در زمان حاضر ملت ایران برای بسیاری از کشورها به مثابه الگوست، موجب می‌شود تا موضوع حماسه ۹ دی از یک جایگاه و اهمیت ویژه و خاصی برخوردار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir