امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۰/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

فرماندار رضوانشهر گفت : مسئولان ادارات و کمیته های ستاد دهه فجر مراقب باشند مراسمات دهه فجر آلوده به تفکرات و اقدامات سیاسی نشود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان رضوانشهر که در سالن فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار داشت: دهه فجر فرصت خوبی است برای نشان دادن عملکرد دولت مردان و این یکی از برنامه های دهه فجر است و باید پرشور توسط مسئولین و مردم در سطح شهر و روستا برگزار شود و مردم انتظار دارند در چنین مراسماتی حضور مسئولان را در کنار خود احساس کنند.
وی در ادامه گفت : دهه فجر امسال با توجه به در پیش بودن دو انتخابات مهم مسئولان ادارات و کمیته های ستاد دهه فجر مراقب باشند مراسمات دهه فجر آلوده به تفکرات و اقدامات سیاسی نشود و در این ضمینه مراقبت های لازم انجام شود.
وی در ادامه افزود : در ۲۲ بهمن منتظر جوشش مردم به طرفداری و پشتیبانی از ولایت فقیه و جمهوری اسلامی می باشیم و در شهرهایی همچون رضوانشهر مردمانشان با جان و دل از حکومت اسلامی حمایت میکنند و این تجلی ختم میشود به ۷ آذر و حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری.
امام پناهی در ادامه با توجه به در پیش بودن یوم الله ۹ دی افزود: با توجه به بصیرت مردم و علی رقم تلاش استکبار جهانی این نفرت و فتنه خاموش شد و اگر بار دیگر نیز فتنه ای در کشور رخ دهد مردم با هوشیاری و بصیرت خود نقشه دشمنان را نقش بر آب میکنند.
در ادامه امام جمعه رضوانشهر گفت :دشمن فهمیده است که مسلمانان در صورت اتحاد ابر قدرت هستند و از این وضعیت ناراضی و وحشت دارند و در صدد بر هم زدن این اتحاد و ایجاد فتنه در منطقه است .
حجت الاسلام حبیبی در ادامه افزود: اگر مردم با هم متحد باشند و تحت لوای کلمه توحید باشند، همدل و هم زبان باشند هیچ کس به گرد پای ما هم نمیرسد و دلیل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی نیز به همین خاطر بود و زنده نگه داشتن یاد و خاطره برای استمرار انقلاب اسلامی ضروری است .
وی در ادامه گفت : در فتنه ۸۸ دشمنان انقلاب بین نیروهای انقلاب اختلاف ایجاد کردند و برادری را به کینه تبدیل نمودند و در این بین نیز تعدادی رفوزه شدند و با سکوت خود آب به اسیاب دشمن ریختند.
وی در ادامه گفت : اگر مردم ما با هم باشند و پشت سر ولی فقیه حرکت کنند هیچ گونه مشکلی بوجود نمی آید.
سرهنگ صدیقی درادامه گفت:به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۹ در مراسم ویژه ای در مسجد جامع رضوانشهر با حضور سرهنگ بایرامی برگزار خواهد شد .
صدیقی افزود : فتنه ۸۸ هشت ماه بود ولی از هشت سال دفاع مقدس سخت تر بود اما مردم غیور ایران با بصیرتی که داشتند حماسه ای عظیم تر بوجود آوردند.

امام جمعه پره سر در ادامه افزود: ۹دی کشور را واکسینه کرد ه است و اگر فتنه ۸۸ به ثمر می رسید آمریکایی ها داعش را به راه نمی انداختند .
وی در ادامه افزود: مردم غیور گیلان حتی یک روز جلوتر برای بر هم زدن نقشه دشمن به صحنه آمدند و مردم ایران با اختلاف نظر هایی که شاید بعضی مواقع با هم داشته باشند ولی پای انقلاب ایستادند و از خون شهدا دفاع کردند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir