امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۱/ ۱۰/ ۱۳۹۴
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان اظهار نمود: مهم ترین عامل فتنه در جامعه اسلامی دنیا پرستی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سرهنگ بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در مراسم بزرگداشت یوم الله ۹ دی در مصلای شهرستان و در جمع کثیری از مردم شهیدپرور شیعه و سنی شهرستان رضوانشهر ضمن تبریک میلاد حضرت پیامبر (ص) و امام جمعفر صادق (ع) و هفته وحدت،این وحدت و یکدلی را برگرفته از ایمان دینی و اسلامی دانست و اظهار نمود: این وحدت اسلامی نشان دهنده ایمان بالای دینی است و دشمن طاقت دیدن این انسجام و هبستگی در بین مسلمین را ندارد.
سرهنگ بایرامی جنگ های نیابتی را فتنه جدید دشمنان اسلام در منطقه دانست و گفت: امروزه دشمنان برای جلوگیری از هزینه های جانبی در جنگ علیه مسلمین جنگ نیابتی را از دل کشورهای اسلامی براه انداختند که الآن شاهد جنایتهای فجیعی در منطقه غرب آسیا می باشیم.
وی فتنه را مختص این برهه از زمان نداسنت و تصریح کرد: فتنه های گوناگون در تاریخ اسلام داشتیم که از دوران بعثت پیامبر (ص) تاکنون ادامه داشته است.
وی در این زمینه ادامه داد: امروزه عاشورای منطقه ای را داریم و اقدامات تروریستی که در منطقه صورت می گیرد چه اسمی بهتر از فتنه را می توان برایش گذاشت؟!
وی با طرح این سوال که چرا جامعه اسلامی دچار فتنه می گردد اظهار نمود: دنیاپرستی مهم ترین عاملی است که باعث می گردد جامعه اسلامی دچار فتنه گردد و سایر عوامل شامل مقام پرستی، ثروت گرایی و … می باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان به ویژگیهای فتنه ۸۸ اشاره نمود و تصریح کرد: پشتیبانی دشمنان، عامل و یا ساکت بودن خواص و القای تقلب در انتخابات مردمی می تواند از جمله عوامل تشکیل دهنده فتنه در سال ۸۸ باشد.
وی آموزه های قرآنی در خصوص فتنه اشاره نمود و گفت: به تعبیر قرآن کریم ما همیشه در معرض فتنه های مختلف می باشیم و فتنه به معنای آزمایش می باشد که در آن انسان های خالص از ناخالص مشخص می گردد.

وی فتنه جدید دشمنان را خطرناکتر از فتنه ۸۸ دانست و اظهار نمود: این فتنه به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله) همان خطر نفوذ و دودستگی در بین خواصی می باشد و ما در آستانه انتخابات باید بصیرت و هوشیاری خود را افزایش دهیم و نگذاریم دشمنان اینبار نیز با فتنه گری خود در انتخابات به مقاصد شوم خود برسند

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir