امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۰/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : اخوت و برادری که هم اکنون میان شیعه و سنی وجود دارد ستودنی است و باید این ارتباط روز به روز گسترش پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، فرماندار رضوانشهر با علماء اهل تشیع و تسنن شهرستان در محل فرمانداری دیدار کرد.

 فرماندار رضوانشهر ضمن خوشامد گویی به روحانیون اهل تشیع و تسنن شهرستان وحدت را موهبتی الهی دانسته و افزودند: الحمدالله با درایت امام راحل و هوشمندی مقام معظم رهبری نقشه دشمنان اسلام مبنی بر تلاش برای تفرقه بین صفوف مسلمین به ویژه در ایران اسلامی ناکام مانده است

حمیدرضا امام پناهی اظهار نمود:  به برکت وجود شما بزرگان، وحدت مثال زدنی در بین اقوام و مذاهب شهرستان وجود دارد لذا باید هوشیار بوده و توطئه های دشمن را بشناسیم و بدانیم که آنها در کمین نشسته تا با کوچکترین فرصتی به این وحدت، خدشه وارد کند.

وی در ادامه گفت: باید در جهت تقویت روحیه همدلی و وحدت حرکت کرده و زمینه مشارکت همه اقوام و مذاهب در توسعه و پیشرفت شهرستان  را فراهم کنیم.

امام پناهی  همچنین تأکید کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری شیعه نمای افراطی لندنی از ما نیست کما اینکه سلفی های تکفیری و داعش سنی نیستند و ملت ایران و مسئولین از هر گروه افراطی چه شیعه و سنی بیزارند

وی اظهار نمود: اخوت و برادری که هم اکنون میان شیعه و سنی وجود دارد ستودنی است و باید این ارتباط روز به روز گسترش پیدا کند.

امام پناهی در ادامه با توجه به در پیش بودن  انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات نماد اتحاد ،همبستگی ملت است که باید با حساسیت پیگیری و ضرورت دارد که دستگاه های اجرایی در این رابطه فعال و از تمامی ظرفیت های خود در برگزاری انتخاباتی با شکوه تلاش نمایند .

وی  با بیان اینکه برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم از اهداف دولت است گفت: ما به دنبال انتخابات سالم ، رقابتی و به دور از حاشیه هستیم که به هیچ عنوان هیچ نگاه خاصی به کاندیدای بخصوصی نداریم .

همچنین مدیر حوزه علمیه و امام جمعه اهل سنت شهرستان تالش در سخنانی ، با گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد مصطفی (ص)، امام جعفر صادق (ع) و حضرت عیسی علیه السلام بر اتحاد بیشتر مسلمانان تاکید کرد و گفت: با وحدت و همبستگی امت اسلام می توان در برابر ترفندهای استکبار جهانی ایستادگی و مقاومت کرد.

ملا حسین خانی پور با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی تواند اتحاد و وحدت پایدار و استوار این مردم ولایتمدار را بر هم زند، افزود: وحدت و اتحاد میان مسلمانان باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.

خانی پور ضمن محکوم کردن اقدامات بعضی از حاکم کشورهای اسلامی منطقه گفت: متأسفانه در شرایط کنونی شاهد آن هستیم که رژیم سعودی با پول ملت های مسلمان اقدام به خرید سلاح و بمب از برخی دولت های غربی می کند و برادران مسلمان ما را به خاک و خون می کشد.

انتهای پیام/

 06

05

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir