امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۱۴/ ۱۰/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر: خدمت به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان بالاترین عبادت‌ و کار کردن برای شهدا و ایثارگران را کاری الهی و مقدس دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، با حضور طاهر نژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در فرمانداری ،  کاظم صالح زاده  بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان منصوب گردید . پیش از این مسلم همتی  مدیریت این اداره را در رضوانشهر بر عهده داشت .

فرماندار رضوانشهر در این مراسم خدمت به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان بالاترین عبادت‌ و کار کردن برای شهدا و ایثارگران را کاری الهی و مقدس دانست و افزود: برای رفع مسائل و مشکلات خانواده ایثارگران در شهرستان  کارهای خوبی انجام شده، اما خدمت به این قشر از جامعه باید به صورت کامل انجام شود.

حمیدرضا امام پناهی در پایان با قدردانی از زحمات و تلاشهای مسلم همتی  برای کاظم صالح زاده آرزوی موفقیت نمود و اظهار امیدواری کرد که آقای صالح زاده بتواند در خدمت به مردم شریف  شهرستان رضوانشهر  خصوصاً خانوده های شهداء،جانبازان و ایثارگران موفق باشد.

در ادامه مسلم همتی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران رضوانشهر گفت: حال که ماموریت انجام خدمتم بیش از ۹سال در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رضوانشهر به پایان رسیده و در شهرستان ماسال انجام وظیفه نمایم ضمن سپاسگزاری فراوان از همراهی و عنایت همه بزرگواران بویژه خانواده های معزز و معظم شهدا و ایثارگران، با طلب حلالیت وخداحافظی، التماس دعای ویژه وعاقبت به خیری دارم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir