امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۱۴/ ۱۰/ ۱۳۹۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر:

با شهادت شیخ نمرها و زندانی نمودن زکزاکی ها و شیخ سلمان ها شجره خبیثه و پوسیده سعودی قادر به سرکوب قیام ها در منطقه و خفه کردن صدای آزادی خواهانه مردم مسلمان بیدار شده نیست.

 حجت الاسلام والمسلمین بخشش مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار داشت: شهادت مظلومانه روحانی مجاهد آیت الله نمر را به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) ، امت اسلامی و حوزه های علمیه جهان اسلام و علماء و مراجع عظام تسلیت گفت  و این اقدام دردمنشانه آل سعود را محکوم می نمود.

وی در ادامه گفت : شهادت جایگاه برتر مقربان ویژه الهی و آرزوی دیرینه دلیر مردان خدایی چون آیت الله نمر بوده و به زمین ریخته شدن خونهای پاک مردان الهی ریشه های اسلام ناب را مستحکم و موجب زوال و نابودی طاغوتها و ظالمان خواهد شد.

بخشش در ادامه افزود : اولین سوالی که با شنیدن خبر شهادت آیت الله نمر برای انسان مطرح می شود این است که : ایشان را به کدامین گناه به شهادت رساندند؟ واقعا چه جرمی آیت الله نمر مرتکب شده که حاکمان داعشی سعودی او را به شهادت رساندند؟

همگان میدانند که وی هیچ اقدام خلاف امنیتی مرتکب نشده بود و مردم را به اقدامات تحریک آمیز یا مسلحانه دعوت نکرده بود بلکه این عالم مظلوم به جرم انتقاد و امر به معروف و نهی از منکر که وظیفه شرعی هر مسلمانی است به شهادت رسید .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت :حالم ظالم و خبیث سعودی در توجیح جنایت خود ، این عالم مجاهد را تروریست معرفی کرده که این حرف ها مایه مضحکه و تمسخر آنهاست ، کشوری که مهد تربیت و آموزش صدور تروریست ها و جنایت کاران است و هر روز در جای جای کشورهای مسلمان منطقه با افکار و اندیشه و دلارهای نفتی و سلاحهای اهدایی آنها ملتهای مسلمان منطقه به خاک و خون کشیده می شوند چگونه دیگران را به اعمال تروریستی متهم می کنند؟ واقعیت این است که این اقدام احمقانه ابولهب های حالم بر عربستان واکنش عصبی به شکست های سنگین و پی در پی آنها در منطقه است و با این اقدام یک گام دیگر خود را به انزوا و اضمحلال نزیک تر کردند و بی هیچ تریدی این اقدام را خواهند پرداخت.

وی ادامه داد : بر خلاف تصور باطل حاکنان منحوس سعودی شهادت آیت الله نمر نه تنها موجب ترس و سکوت و عقب نشینی ملتهای بیدار مسلمان و مبارزان و مجاهدان مبارزه با طاغوت ها و ابولهب های زمان ، نخواهد شد بلکه موج جدید و فراگیر بیداری اسلامی در سطح منطقه و جهانی ایجاد کرده به طوری که امواج خروشان خشم و نفرت امت بزرگ اسلامی همانند کوهی برسر آل سعود خراب خواهد شد.

بیداری امت اسلامی مسئله ای نیست که با دستگیر کردن ، زندانی نمودن‌ ، شکنجه و یا به شهادت رساندن از بین برود.

با شهادت شیخ نمرها و زندانی نمودن زکزاکی ها و شیخ سلمان ها شجره خبیثه و پوسیده سعودی قادر به سرکوب قیام ها در منطقه و خفه کردن صدای آزادی خواهانه مردم مسلمان بیدار شده نیست.

ما انتظاری از کشورهای غربی و رسانه های بین المللی و منطقه ایی و نهاد های ناظر جهانی و سازمانهای به اصطلاح حقوق بشری نداریم زیرا دلارهای نفتی بر دهان آن مهر زده اما توده های ملت مسلمان چه شیعه و چه سنی و همه علما و خطبا باید با حضور و اعتراض و ابراز خشم و انزجار خویش ، آرامش و آسایش را بر آل سعود ظالم حرام نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir