امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۶/ ۱۰/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی

گنجشکی بر شاخه درخت تنومندی نشسته بود و هنگامی که می خواست پرواز کندبه درخت گفت درخت جان! محکم باش که میخواهم بلند شوم مبادا بلرزی درخت هم با آرامش به گنجشک گفت گنجشک جان! من نفهمیدم که تو کی آمدی که حالا میخواهی بروی .

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، به نقل ازمریان خبر ، عزیز عاقبتی خطبه سرا در یادداشتی نوشت : مشاور شاه عربستان در اظهار نظری توهین آمیز به ایران گفت: کاری با ملت ایران خواهیم کرد که مثل ولگردها درخیابان های عربستان گدایی کنند.لازم است در همین آغاز سخن به مشاور شاه عربستان عرض کنیم که مشاور جان بزرگتر از شما ها هم نتوانستند چنین غلطی بکنند شما که جای خود دارید.اگر قرار بود جمهوری اسلامی با تهدید یا تحریمی از پای درآید با تحریم اربابان شما این اتفاق رخ میداد نه تحریم نوکران و دست نشاندگانی همچون شما …

اما این توهین بی شرمانه آل سعود به ملت ایران از سری جسارت ها و توهین های پی در پی عربستان نسبت به ایران است که نیازمند پاسخ قاطع و انقلابی مسولین و مدعیان روشنفکری دولت است اما ما همچنان منتظر مشت محکمی از سوی دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید بر دهان یاوه گویان سعودی هستیم.

اخبار و شنیده ها در باب قطع روابط رژیم آل سعود و برخی کشورهایی عربی با ایران ما را بیاد داستان گنجشکی می اندازد که بر شاخه درخت تنومندی نشسته بود و هنگامی که می خواست پرواز کندبه درخت گفت درخت جان! محکم باش که میخواهم بلند شوم مبادا بلرزی درخت هم با آرامش به گنجشک گفت گنجشک جان! من نفهمیدم که تو کی آمدی که حالا میخواهی بروی .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir