امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۱۷/ ۱۰/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر اظهار نمود: اگر مسلمانی اصول دینی و برنامه هایی که برایش تعیین گردیده است بخوبی اجرا نماید شکست ناپذیر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر امروز  در مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله شیخ نمر در جمع مردم رضوانشهر اعم از شیعه و سنی اظهار نمود: شیخ نمر یکی ازبه علمای بزرگ عربستان بود که نقش بسزایی در تبلیغ و ترویج تعالیم دینی در جهان اسلام محسوب می شد.

وی با انتقاد از سیاستهای آدمکشی آل سعود در منطقه اظهار نمود: در کجای اسلام آمده  که باید آدمکشهایی تربیت نمود که در کشتن انسانها سر ببرند؟!

وی در این زمینه ادامه داد: در حال حاضر در عربستان که به اصطلاح ام القری اسلام هم است تشکیلات نحسی مانند آل سعود در حال تربیت تروریستهای وحشی و تکفیری می پردازد.

حجت الاسلام حبیبی با اشاره به اینکه سیاست جمهوری اسلامی ایران بر پایه وحدت و عزت در بین مسلمین در جهان اسلام است تصریح نمود: آل سعود همیشه سعی در اختلاف افکنی بین شیعه و سنی را دارد و از ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی بهره های نامشروعی برده است.

وی یکی از علتهای به شهادت رسیدن شیخ نمر را خشم آل سعود از شخصیتهای همسوی جمهوری اسلامی ایران در جهان اسلام دانست و اظهار نمود: آل سعود از ترس اینکه نکند سید حسن نصر اله و یا شیخ زگزاگی های  دیگری در عربستان بوجود بیاید دست به کشتن شیخ نمر و به شهادت رساندن این عالم مجاهد زد.

وی از دیگر دلایل شهید شدن شیخ نمر را قطع رابسه سیاسی بین ایران اسلامی و عربستان دانست و گفت: آل سعود به بهانه اعتراض ایران در به شهادت رسیدن آیت الله نمر اقدام به قطع رابطه خود با ایران نمود که در واقع یک تصمیم ابلهانه سیاسی است ولی در عین حال ما هم خوشحال می شویم که با آل سعود صهیونیستی رابطه ای نداشته باشیثم.

وی در همین زمینه ادامه داد: متاسفانه عربستان سعودی با تمام فجایع انسانی که در منطقه بوجود آورده از سوی سازمان ملل به عنوان یکی از اعضای کمته حقوق بشر منصوب شده است و خیالش از بایت به شهادت رساندن شیخ نمر و سایر جنایاتی را که مرتکب شده است راحت است!!

وی هدف دیگر به شهادت رساندن شیخ نمر را کشتار شخصیتی وی دانست و اظهار نمود: آل سعود در حالی شیخ نمر را به شهادت رساند که او و از جمله سه نفر از یاران وی را  با ۴۷ نفر دیگر که شامل افراد شرور و بدنام و کسانی که از جبهه النصره و سایر گروههای تروریستی که دست پرورده خود آل سعود بودند اعدام نمود که با این کار اول خواستند شخصیت وی را ترور نمایند و بعد خودش را به شهادت برسانند.

امام جمعه رضوانشهر علت دیگر شهادت این شیخ بزرگوار را سرپوش گذاشتن شکستهای آل سعود دانست و تصریح نمود: آل سعود در منطقه در مسائلی همانند یمن، بحرین و … شکست خورده و با به شهادت رساندن شیخ نمر می خواست انتقام خود را بابت شکستهای پی در پی در منطقه بگیرد.

وی در خاتمه با اشاره به سخنان رهبری اظهار نمود: خون ریخته شدن شیخ نمر پایمال نخواهد شد و این عمل ننگین مقدمه ای بر سرنگونی هرچه سریعتر آل سعود خواهد گردید.

انتهای پیام/

01

02

03

05

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir