امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۸/ ۱۰/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, تیتر
خطیب جمعه رضوانشهر/

امام جمعه رضوانشهر گفت: صهیونیست ها با این برنامه میخواهند منطقه ای امن برای رژیم صهیونیستی محیا کنند و با ایجاد تفرقه بین مسلمانان و کشور های اسلامی توانسته اند حفره و شکافی بین مسلمانان ایجاد کنند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام هادی حبیبی امام جمعه شهرستان رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار داشت : شهادت آیت الله نمر یکی از شخصیت های برجسته شیعه در عربستان که با وضعیت بسیار وحشیانه ای به شهادت رسید و قبل از شهادت توسط ولی عهد عربستان دست و پایش را شکستند و سر از تنش جدا نمودند.
وی در ادامه گفت : از خواسته های شهروندی آیت الله نمر به رسمیت شناختن فقه جعفری در عربستان و دیگر آنکه قبرستان بقیع را از آن مظلومیت در بیاورند و رژیم خودکامه آل سعود نتوانستند تحمل کنند و این عالم ربانی را به شهادت رساندند.
حبیبی در ادامه افزود: رژیم آل سعود اخیرا دست به اقدامات وحشیانه ای نظیر حمله به شیعیان نیجریه و به شهادت رساندنشیعیان نیجریه و زخمی و دربند کردن شیخ زکزاکی و شهادت شیخ نمر و یورش ارتش سعودی به سرزمین های یمن بوده است که با این کار ها گور خود را میکند و عمر حکومت فاسد خود را به پایان می رساند.
در حوادث اخیر دولت سعودی شیخ زکزاکی را یک اخلال گر معرفی میکند و دولت اردوغان نیز از وی حمایت می نماید.
امام جمعه رضوانشهر در ادامه افزود: حوادث اخیر پیامی را با این مضمون که یک جبهه ضد اسلامی به کارگردانی رژیم صهیونیستی و با صحنه گردانی کشور های منطقه که اجرا کننده عوامل در منطقه هستند و میخواهند شخصیت های موثری که در منطقه مخالف سیاست های صهیونیستی هستند رو از صحنه حذف کنند .
وی همچنان افزود: صهیونیست ها با این برنامه میخواهند منطقه ای امن برای رژیم صهیونیستی محیا کنند و با ایجاد تفرقه بین مسلمانان و کشور های اسلامی توانسته اند حفره و شکافی بین مسلمانان ایجاد کنند و به اهداف شوم خود برسند .
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir