امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۸/ ۱۰/ ۱۳۹۴

نمازگزاران رضوانشهری پس از حضور در آئین های عبادی سیاسی نمازجمعه در اعتراض به اعدام شیخ نمر دست به راهپیمایی زدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، نمازگزاران رضوانشهری امروز همراه وهمصدا با نمازگزاران سراسر کشور پس از اقامه نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته در صفوفی فشرده و به هم پیوسته با مشتانی گره کرده در اعتراض به اعدام شیخ نمر و جنایات آل سعود در منطقه راهپیمایی کردند.
مردم شهیدپرور رضوانشهر و گروه ها و تشکل های مردمی با حضور گسترده و انقلابی خود دراین مراسم اعتراض و خشم انقلابی و نفرت و انزجار خود را از آل سعود و اعدام نا بحق شیخ نمر اعلام کرده و مرگ آل سعود را فریاد کردند.
شرکت کنندگان در راهپیمایی با سردادن شعارهای شیخ نمر، شهید راه دین شد خون به دل تمام مسلمین شد- نمی شود پاک زلوح گردون جنایت آل سعود ملعون، مرگ برآل سعود خائن، فریاد این اُمت غرق خروش خون شهید نمر نیفتد از جوش، مرگ بر اسرائیل، وهابی ملعون کند جنایت اسرائیل از او کندحمایت ، شیخ نمر پیرو دین و قرآن کشته شده به دست نامسلمان، شیخ نمررهرو عترت بودشهید جاوید ولایت بودخون شهید نمر،همیشه جوشد حسین، حسین از حنجرش خروشد اقدامات وحشیانه آل سعود وهابی را محکوم کردند.
نمر باقر نمر النمر از برجسته ترین روحانیون مبارز با حکومت عربستان و آل سعود بود که ۲۳ مهر ۱۳۹۳ به اتهام انتقاد از حکومت عربستان به اعدام محکوم شد.
دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی عربستان چندی پیش حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر را تائید کردند که اعتراض علما، اندیشمندان و سازمان های اسلامی و بین المللی را در پی داشت و برخی مقامات عالی رتبه اروپایی نیز از آن انتقاد کردند. وزارت کشور عربستان در روز ۱۲ دیماه سال جاری حکم اعدام این مبارز عربستانی را اجرا کرد.

انتهای پیام/

02

04

05

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir