امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۱/ ۱۰/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, تیتر, گیلان

در این دوران بی ریاستی اداره تبلیغات اسلامی وبازار داغ شایعات برای گزینه های تصدی سکان این اداره در رضوانشهر سکان تبلیغات اسلامی به که می رسد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر، در این دوران بی ریاستی اداره تبلیغات اسلامی وبازار داغ شایعات برای گزینه های تصدی سکان این اداره در رضوانشهر سکان تبلیغات اسلامی به که می رسد.
تودیع رئیس خوشنام این اداره پیش از ایام عزای حسینی ومحرم از سوی مدیر کل تبلیغات بود که موجب دلخوری ونارضایتی جمعی از مردم وهیات مذهبی از این اداره کل شد و خارج از مسایل وحاشیه های رخ داده در ایام محرم این اقدام مدیر کل تبلیغات که وی نیز به خوشنامی و ارتباط صمیمی با اهالی شهرستان و منطقه شهرت دارد سرپرستی دوباره رئیس اسبق این اداره را در پی داشته وحال بیش از چند ماه است که سرپرستی این اداره استیجاری در شهرستان می گزرد و همچنان فردی جهت ریاست این اداره مشخص نشده است.
حال با گذشت مدت زمان بسیار مردم شهرستان ترس از تکرار سریال سرپرستی این اداره همچون اداره ارشاد شهرستان ودیگر ادارات دارند واز مدیر کل محترم تقاضای توجه ویژه به این شهرستان را داشته وهر چه زودتر برای این پست اقدامی گردد و چاره ای بیندیشد واین در حالی است که شهرستان از نظر مذهبی جزو شهرستان های مهم وفعال بوده و وحدت نیز در این شهرستان موجب توجه است .
البته که جا دارد از زحمات حجت الاالسلام والمسلمین یوسفی تقدیر وتشکر نمود که حتی در ایام هفته وحدت حضور پررنگ خود را در شهرستان داشته و در حد توان خود در اکثریت برنامه ها شرکت داشته اند. امیداست با توجه به شرایط شهرستان مدیری توانا وآگاه و باتجربه جهت تصدی پست مدیریت تبلیغات اسلامی شهرستان رضوانشهر از سوی حجت الاالسلام والمسلمین یاری انتخاب و انتصاب گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir